Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Australian Open w Superbet. Codziennie do odebrania nawet 50 PLN!

Trwa Australian Open, czyli jeden z czterech najważniejszych tenisowych turniejów. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję „Super Szlem”, dzięki której możemy otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 25 PLN lub 50 PLN.

Kto wygra pierwszy wielkoszlemowy turniej w 2022 roku? My oczywiście liczymy na Igę Świątek oraz Huberta Hurkacza. Jedno wydaje się pewne. Emocji nie powinno zabraknąć.

Codzienny bonus za Australian Open w Superbet

Specjalną ofertę dla nowych graczy przygotował Superbet. Bukmacher gwarantuje dodatkowy bonus w wysokości 25 PLN lub 50 PLN. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestruj się w Superbet z tym linkiem lub kodem GRAMGRUBO.
  2. Postaw zakład za dokładnie 50 PLN lub dokładnie 100 PLN. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady z oferty na turniej Australian Open.
  3. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel i akumulowane, a także z oferty przedmeczowej i na żywo.
  4. Tylko pierwszy kupon spełniający warunki, wlicza się do promocji. Bonus zostanie dodany jeśli kupon okaże się przegrany.
  5. Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia tenisowe odbywające się w ramach jednego dnia i w dniu zawarcia zakładu.
  6. Kwota bonusu w wysokości 25 PLN dotyczy kuponów postawionych za 50 PLN, natomiast bonus 50 PLN w przypadku kuponów za 100 PLN.
0 0 votes
Article Rating

About Post Author

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x