Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Athletic Bilbao – Atletico Madryt. Kibicom, którzy przy okazji wznowienia sezonu w La Liga narzekają na to, że brakuje konkretnych hitów, polecamy właśnie ten mecz. Obok spotkania Sevilla – Real Betis będzie to najciekawsze starcie w 28. kolejce.

OSTATNIE TRZY MIESIĄCE BYŁY DLA TYCH KLUBÓW ZUPEŁNIE INNE

Nie ukrywamy, że z jeszcze większą sympatią niż wcześniej patrzymy w stronę drużyny z Bilbao. Z wiadomego powodu wiele klubów z La Liga – i właściwie na całym świecie – musiało obniżyć pensje swoim piłkarzom. Szefowie baskijskiego Athletiku w ogóle nawet tego nie rozważali, choć sami piłkarze wyszli z taką inicjatywą. W najgorszym wypadku dochody tego zespołu miały spaść o 30 milionów, jednak dzięki temu, że mają w swoich oszczędnościach blisko 200 milionów, ta kwota nie robi na nich specjalnie dużego wrażenia.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda z zarobkami piłkarzy Atletico. Oni musieli pogodzić się ze stratą nawet 70 procent wynagrodzenia. Powoli sytuacja wraca jednak do normy, jednak już teraz spekuluje się, że Diego Simeone w letnim oknie transferowym nie będzie mógł zaszaleć, ponieważ żadne wielkie transfery nie są planowane. Ewentualnie jakieś mniejsze, w celu uzupełnienia składu. Dlatego o wszelkich plotkach dotyczących przejścia Arkadiusza Milika do „Los Rojiblancos” możemy zapomnieć.

BEZ ADURIZA ATHLETIC SPORO TRACI

W tym meczu nie zobaczymy już Aritza Aduriza. – Chirurdzy polecili mi, bym raczej wcześniej niż później wszczepił protezę w miejsce biodra. Mój organizm powiedział „dość”. Nadszedł czas na pożegnanie. Tu kończy się moja droga. Była niezapomniana i wspaniała – napisał w mediach społecznościowych 39-latek, który miał nadzieję, że pożegna się z pełnymi trybunami kibiców, lecz musiał zrobić to praktycznie w samotności.

Między innymi z tego powodu większe szanse na zwycięstwo według BETFAN ma Atletico. Analitycy legalnego polskiego bukmachera oceniają, że przyjezdnym uda się wygrać na 40 procent. Z kolei Athletic ma 27 procent szans na zgarnięcie kompletu punktów. A jak faktycznie się stanie? O tym przekonamy się już w niedzielę.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021