Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Angry Birds” firmy Rovio na koszulkach Everton

Rovio Entertainment Corporation producent gry Angry Birds i angielski klub Premier League, Everton, podpisały kilkuletnią umowę na reklamową.

Od niedzieli 17 września Angry Birds, jedna z najbardziej kochanych i uznanych marek rozrywkowych na świecie, będzie oficjalnym partnerem na koszulkach Everton’u. Angry Birds jest pierwszą mobilną marką gier współpracującą z Evertonem.

Nowo podpisane partnerstwo zgromadzi miliony fanów z tych dwóch zupełnie unikalnych społeczności – Everton, piłkarskiego klubu o światowej bazie fanów i Rovio, śmiałego i zabawnego pioniera w grach mobilnych. Ich współpraca pozwala na liczne możliwości wspólnej zawartości w grach Angry Birds i produktach dla fanów z udziałem kooperantów, a także wielu innych możliwości współpracy.

Premier League jest najczęściej oglądaną ligą sportową na świecie, osiągającą ponad 1,5 miliarda widzów na całym świecie w ponad 200 krajach. Natomiast Angry Birds z 80 milionami miesięcznych aktywnych użytkowników Rovio, jest najpopularniejszą grą mobilną na świecie.

Prezes Everton Robert Elstone powiedział: „Jesteśmy zachwyceni faktem, że Rovio Entertainment zostało   partnerem Evertonem na koszulkach.  Angry Birds jest jedną z najlepiej sprzedających się aplikacji na grę wszech czasów i jest także niezwykłą opowieścią o sposobie, w jaki marka przekroczyła grę, aby stać się częścią popularnej kultury. Wszyscy są podekscytowani tym, że mogą pracować z taką twórczą, dynamiczną i ambitną marką – marką o wyjątkowym dziedzictwie cyfrowym „.

„Jesteśmy podekscytowani tym partnerstwem i nie możemy się doczekać, aby rozpocząć naszą współpracę z Evertonem. W Evertonie znaleźliśmy partnera, który dzieli się naszymi wartościami, które stawiają na kibiców i tworzą długotrwałe dziedzictwo dla naszej społeczności „, powiedział Ville Heijari, CMO Games w Rovio. „To pierwsze partnerstwo Rovio w najczęściej oglądanej lidze sportowej na świecie.”, kontynuuje Heijari.

O Rovio:

Rovio Entertainment Ltd. (lub Rovio) – fiński producent gier komputerowych. Firma została założona w 2003 roku jako Relude, w 2005 roku jej nazwę zmieniono na Rovio. Jej siedziba mieści się w Espoo w Finlandii . Studio najlepiej znane jest dzięki grze Angry Birds.Obecnie firma oferuje wiele gier mobilnych oraz wyprodukowała film The Angry Birds Movie

O Everton:

Everton Football Club – angielski klub piłkarski założony w 1878 roku w Liverpoolu, w dzielnicy Everton. Spędził najwięcej sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii – sezon 2016/17 jest 114. Od 1954 nieprzerwanie gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Everton jest jednym z 12 klubów – założycieli angielskiej ekstraklasy w 1888 roku.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021