Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Amerykańska telewizja ESPN uruchamia program o zakładach bukmacherskich pt. Daily Wager

Ponieważ zakłady bukmacherskie staje się coraz bardziej legalne i powszechne w Stanach Zjednoczonych, ESPN zmierza do zaspokojenia popytu dzięki Daily Wager , nowemu jednogodzinnemu serwisowi informacyjno-informacyjnemu o zakładach sportowych .

Aby lepiej służyć milionom fanów sportu, którzy uczestniczą w zakładach sportowych, i pomóc w edukowaniu fanów sportu ogólnego z bardziej dogłębną analizą, ESPN uruchomi Daily Wager , nowy codzienny program informacyjny dotyczący zakładów sportowych, w poniedziałek, 11 marca. Program godzinny odbędzie się od poniedziałku do piątku na ESPNEWS o 18:00 ET, a także będzie transmitowany na żywo w aplikacji ESPN.

Daily Wager będzie gościł Doug Kezirian , analityk zakładów sportowych ESPN, który obstawiał zakłady sportowe od ponad 15 lat. Dołączą do niego zarówno eksperci bukmacherscy, jak i analitycy ESPN oraz reporterzy różnych dyscyplin sportowych, skupieni wokół analityki i spekulacji oraz wpływu dziennych wiadomości sportowych na zakłady.

Od 11 marca pokaz będzie emitowany od poniedziałku do piątku na ESPNews o 18:00 ET i transmitowany na żywo w aplikacji ESPN. Będzie pochodzić ze studiów ESPN w Bristolu, CT. Talent ESPN pojawi się w serialu, aby zapewnić analizę i informacje, ale nie będzie upośledzać gier, za ogłoszenie.

Gospodarzem programu będzie Doug Kezirian, analityk zakładów sportowych ESPN. On i eksperci na antenie oraz reporterzy i analitycy ESPN ocenią analitykę i spready punktowe, zwracając uwagę, w jaki sposób dzienne wiadomości sportowe wpłyną na obstawianie zakładów.

Misją ESPN jest służenie fanom sportu” – powiedział Norby Williamson, ESPN EVP i redaktor naczelny, Studio Production. „Otoczenie zakładów sportowych uległo zmianie, a zainteresowanie rośnie na niespotykanych wcześniej poziomach. ESPN będzie miał silną i dynamiczną obecność na naszych platformach, a uruchomienie Daily Wager to kolejny krok w tym, co już się dzieje od pewnego czasu. „

Zeszłej wiosny Sąd Najwyższy uchwalił ustawę z 1992 roku, która uniemożliwiła państwom legalizację hazardu. Jako pomocne narzędzie do śledzenia map i prawodawstwa na ESPN.com, New Jersey, Pensylwania i kilka innych państw przyjęło przepisy zezwalające na obstawianie, w tym przypadku w Nowym Jorku, Connecticut i kilku innych.

Daily Wager łączy istniejące oferty zakładów sportowych na platformach ESPN, w tym podcasty i treści cyfrowe. Sieć macierzystych statków dostarcza także „Bad Beats”, sardoniczny segment, który przygląda się przełomowym stratom przeciwko rozprzestrzenianiu się na SportsCenter ze Scottem Van Peltem .

„Stanford” Steve Coughlin, który współtworzy „Bad Beats” z Van Peltem, będzie regularnie współpracował z Daily Wager. Innymi współpracownikami będą Chris „The Bear” Fallica, David Purdum, Anita Marks, Preston Johnson i Joe Fortenbaugh.

ESPN stwierdziło, że jego statystyki i zasoby informacyjne zostaną wykorzystane przez program, a ekran zostanie zmodyfikowany w celu uwzględnienia grafiki wyświetlającej informacje o nowościach, liniach i informacjach.

W maju ubiegłego roku amerykański Sąd Najwyższy uchylił federalny zakaz uprawiania sportu, zwiastując przyszłość, w której hazard jest zalegalizowany w większości, jeśli nie w każdym z 50 stanów. Od tej przełomowej decyzji zarówno NBA, jak i NHL podpisały umowy sponsorskie z MGM, sygnalizując, że profesjonalne zawody sportowe będą oficjalnie zawierać zalegalizowany hazard, gdy wszystkie 50 państw zadeklaruje, że jest legalny.

Od tego czasu siedem stanów – Delaware, New Jersey, Mississippi i Zachodnia Wirginia, Nowy Meksyk, Pensylwania i Rhode Island – zalegalizowało hazard sportowy, dołączając do Nevady, gdzie hazard był legalny od lat.

W sierpniu zeszłego roku Fox Sports 1 zadebiutował swoim pierwszym programem hazardowym „Lock It In” z udziałem Jimmy Kimmela i „Cousin Sal” Iacono.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021