Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Aleksandra Kluczka i Wojciech Sobierajski i ambasadorami forBET Runners

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie na początku lutego ogłosiła podpisanie umowy z Runmageddonem – największym organizatorem biegów OCR w kraju.  Tydzień temu zakłady bukmacherskie utworzyli grupę forBET Runners, a dziś ogłaszono ambasadorów tego projektu.

Wojciech Sobierajski – czterokrotny medalista mistrzostw źwiata w biegach z przeszkodami (OCR). Wicemistrz Świata na 100-metrowym torze przeszkód oraz 11-krotny zwycięzca Runmageddon Games.

Aleksandra Kluczka – zawodowy żołnierz reprezentujący Wojsko Polskie w pięcioboju wojskowym. Dwukrotna zwyciężczyni Runmageddon Games.

forBET po raz kolejny przeciera szlaki wśród firm bukmacherskich w Polsce i nie tylko. Oficjalnie rozpoczyna nowy rozdział w historii firmy i łączy siły z Runmageddon-em – największym organizatorem biegów przeszkodowych w kraju oraz zawodów na krótkich torach typu „ninja“.  Jest to pierwsza taka umowa na świecie w której to bukmacher wchodzi we współpracę z organizatorem biegów przeszkodowych.

Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu w Zakroczymie k. Warszawy, w dniach 29.02/01.03 2020 roku. Bukmacher postara się utrudnić Wam nieco trasę i postawi na drodze do mety dedykowaną przeszkodę “forBET Komandos” Na kolejnych eventach zaprasza do strefy forBET, gdzie będzie można aktywnie spędzić czas oraz wygrać zniżki na pakiety startowe.

Jednym z elementów współpracy jest objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki ufundowali nagrodę główną w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021