Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

AKO BOOST czyli jeszcze większe wygrane w Fortunie

Wysokie kursy to już specjalność legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Teraz konstruowanie kuponów AKO z najpopularniejszych wydarzeń dnia jest jeszcze łatwiejsze i dzięki zboostowanym kursom stwarza szansę na większą wygraną niż w standardowej ofercie. Polowanie na podwyższone kursy zaczyna się codziennie o 9 rano! 

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

W kategorii “AKO BOOST” każdego dnia będzie można znaleźć propozycje zakładów będących kombinacją kilku zdarzeń z najpopularniejszych rozgrywek w danym dniu.

Fortuna gwarantuje, że kurs AKO BOOST’a za każdym razem będzie znacząco wyższy niż kurs tych samych zakładów w standardowej ofercie prematch.

AKO BOOST dostępny jest we wszystkich kanałach sprzedaży Fortuna – strona www, aplikacja mobilna, Punkty Przyjmowania zakładów

Na kuponie może znaleźć się maksymalnie jeden AKO BOOST

Zakładów AKO BOOST nie można łączyć z bonusem kursowym Happy HoursHitem DniaSuperofertąPojedynkamizakładem Bezpiecznymzakładami specjalnymi oraz ze zdarzeniami związanymi z meczami lub rozgrywkami z AKO BOOST’a

Kupony z AKO BOOST nie podlegają wcześniejszej wypłacie, czyli Early Cash Out

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021