Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Adam Kownacki dopełni formalności?

Adam Kownacki wyrobił sobie markę nie tylko nad Wisłą, ale i na całym świecie. Wystarczy spojrzeć na jego dobrze prosperującą markę AK. Polak poruszył serca sympatyków boksu dzięki swojej naturalności i tym, że w ringu z „Baby Face’a” przekształca się w prawdziwego „killera”! Dlatego też dziś w nocy zobaczymy go w walce w wieczoru przeciwko Robertowi Heleniusowi!

Nie ma jak w domu

Wspomniany pojedynek odbędzie się w Barclays Center w Brooklynie, gdzie Kownacki czuje się jak w domu. W Nowym Jorku spędził większość swojego życia, ale nigdy nie zapomniał skąd jest. Łomżanin specjalnie jakiś czas temu pozałatwiał wszystkie formalne sprawy, aby na wszystkich bokserskich portalach była wyraźna notka, że jest Polski, a nie z USA. Od jego walki z Arturem Szpilką zyskał popularnością porównywalną do tej, którą przed laty miał Andrzej Gołota. Co prawda, w porównaniu do wspomnianego rodaka nie doczekał szansy na zdobycie mistrzowskiego pasa, ale za to może się pochwalić „zerem” w rekordzie po stronie porażek.

W nocy z soboty na niedzielę zmierzy się z Robertem Heleniusem i wydaje się, że powinien tę walkę skończyć przed czasem. Legalny polski bukmacher BETFAN wystawił specjalnie na to wydarzenie wystawił podwyższony kurs!

wejdź i sprawdź ofertę

Helenius past prime?

Walka z rosłym Finlandczykiem będzie walką wieczoru, która będzie transmitowana przez wielkie medium jakim niewątpliwie jest stacja FOX. Trzeba również podkreślić, że to nie dlatego, iż walczy w niej Helenius, ponieważ ten pięściarz zdaje się mieć swoje najlepsze lata za sobą. To Adam Kownacki, jako bohater całej nowojorskiej polonii, jest główną atrakcją gali. Dlatego też nie ma co się dziwić, że spodziewany jest zwycięstwo Kownackiego przed czasem. Najlepiej jakby tak się stało, ale łatwo mówić… Polak twierdzi, że za nim dobry obóz przygotowawczy, ale nie nazwał go najlepszym. Nie chcielibyśmy powtórzyć scenariusza, jaki był w jego ostatniej walce z Chrisem Arreolą, w której potrzebny był werdykt sędziów. Oczywiście, ta walka była rekordowa pod względem ciosów i niezwykle efektowna dla kibiców, ale oczekiwaliśmy, że 30-latek straci o wiele mniej zdrowia. Miejmy nadzieje, że tym razem Kownacki skończy „robotę” o wiele szybciej. Chociażby tak jak to zrobił w pojedynku przeciwko Geraldowi Washingtonowi. Jeżeli tak się stanie, to możemy się spodziewać tego, że kolejnym rywalem Polaka będzie niedawny Mistrz Świata, Andy Ruiz. I to byłyby dopiero wielkie grzmoty!

Jednak nie ma co wybiegać za daleko w przyszłość i trzeba się skupić na najbliższym wyzwaniu. Legalny polski bukmacher BETFAN stawia Kownackiego w roli ultra faworyta sobotniego starcia. Miejmy nadzieje, że jego analitycy się nie mylą!

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021