Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

60 PLN do zgarnięcia! Futbol Totalny w eWinner

Urodzinowy weekend w eWinner trwa w najlepsze. Gracze od piątku do niedzieli mogą skorzystać z bonusu do 365 PLN, do tego od dziś też Wielki Kurs 10.00 na wygraną Chelsea z West Brom. Ale to nie koniec dobrych wieści – na fanów piłki nożnej czeka kolejna odsłona Futbolu Totalnego!

W najbliższą sobotę i niedzielę standardowo do zgarnięcia po 25 PLN, a dodatkowe 5 PLN każdego dnia klienci otrzymają za obstawienie rozgrywek najlepszej ligi świata, czyli.. Ekstraklasy. To daje 60 PLN przez dwa dni, co w połączeniu z atrakcjami urodzinowymi daje bardzo fajny pakiet na weekend z eWinner.

 1. OBSTAW MECZE PIŁKARSKIE
  Załóż się w sobotę lub w niedzielę, grając kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 25 PLN!
 2. ODBIERZ 25 PLN I ZAGRAJ
  Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.
 3. ZRÓB TO RAZ JESZCZE!
  Odebrałeś sobotni bonus? Zatem w niedzielę możesz to ponowić i znów odebrać 25 PLN. W sumie w trakcie weekendu masz szansę nawet na 50 PLN. Warto, prawda?
 4. DODATKOWY FREEBET 5 PLN
  Klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty EKSTRAKLASA, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.

W weekend urodzin eWinnera musi być specjalnie! Z tej okazji z Wielkiego Kursu będzie mogło skorzystać dwa razy więcej graczy niż zazwyczaj, czyli aż 100.

To Wy wybraliście, które zdarzenie będzie miało podwyższoną wartość. Padło na mecz Premier League i wygraną Chelsea z West Brom. Wykorzystaj Wielki Kurs, zagraj na zwycięstwo Chelsea i zamiast 12,58 PLN wygraj aż 88 PLN!

Od godziny 17:00 pierwsze 100 osób, które postawi na zwycięstwo Chelsea z West Brom może skorzystać z Wielkiego Kursu, który wyniesie aż 10.00!

To oznacza, że jeśli postawisz 10 PLN, do wygrania masz aż 88 PLN! Nie zwlekaj! Kto pierwszy, ten lepszy!

Jak to działa?

 • O 17:00 wejdź w zakładkę Wielki Kurs na stronie eWinner
 • Postaw pojedynczy zakład na zwycięstwo Chelsea w meczu z West Brom.
 • Maksymalna stawka: 10 PLN
 • Kurs dla pierwszych 100 osób zostanie zwiększony do 10.00! Maksymalna wygrana: 88 PLN!

1. Urodziny eWinner

Andrzej Rosiewicz śpiewał, że 40 lat minęło jak jeden dzień. W przypadku firm bukmacherskich nie jest to aż tak długi okres, ale możemy powiedzieć, że legalny polski bukmacher eWinner ma już rok! Przez ten czas bukmacher ewinner starał się pokazać z jak najlepszej strony. Zresztą, zobaczcie sami: eWinner 1. ligaeWinner Apator ToruńSEC 2019 i 2020eWinner CupPGE EkstraligaeWinner Gwardia WrocławKnockout Boxing NightGP na żużlu we WrocławiuTrefl Sopot i Marcin Gortat jako wisienka na torcie.

Trochę się tego nazbierało, ale jednego możecie być pewni, że to jeszcze nie koniec. Na ten weekend eWinner przygotował moc atrakcji dla swoich graczy. Pierwszą z nich jest bonus urodzinowy dla graczy, którzy wykorzystali już zwrot za pierwszy zakład i bonus od II depozytu. Promocja będzie obowiązywać w dniach: 25.09 0:00 – 27.09 23:59.

 1. WPŁAĆ PIENIĄDZE Czas na huczne świętowanie urodzin eWinner! To dzięki Wam miniony rok był dla nas wyjątkowy, dlatego teraz to #MyStawiamy. W dniach 25.09 – 27.09 wpłać pieniądze na swoje konto główne i odbierz specjalny bonus
 2. ODBIERZ NAWET 365 PLN
  Złożyłeś depozyt? Świetnie! eWinner oferuje Ci bonus w wysokości 100% Twojej wpłaty aż do kwoty 365 PLN. Tak świętuje pierwszy rok działalności. Ale to nie wszystko…
 3. ŚWIĘTUJ URODZINY EWINNER
  Śledź kanały social media eWinner. Ten weekend będzie wyjątkowy. Bukmacher przygotował liczne konkursy, a także wyjątkowe zasady akcji Wielki Kurs i Custom Bet.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021