Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

5000 PLN za dokładny wynik w meczu Ligi Mistrzów: Bayern Monachium – Tottenham

Interesujesz się Ligą Mistrzów? Analizujesz wyniki spotkań? Wrzuć na kupon SOLO zakład na dokładny wynik w hitowym starciu LM: Bayern Monachium – Tottenham.

Zagraj w STS wybrany przez siebie dokładny wynik za równe 10 PLN z konta depozytowego. Możesz postawić dowolną liczbę kuponów, ale do rozliczenia weźmiemy pod uwagę tylko pięć pierwszych.

Jeśli trafisz oprócz wygranej z kupony weźmiesz udział w podziale puli 5000 PLN. Pieniądze z podziału nagrody głównej trafią na Twoje konto bonusowe. Proste, prawda?

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

FAQ:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu SOLO, za stawkę równą 10,00 zł na dokładny wynik zdarzenia z oferty przedmeczowej: Bayern – Tottencham. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 5 000 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

5 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub Kartę Klubu STS.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 18 grudnia 2019 roku.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 09.12.2019 r. od godziny 01:00 do dnia 11.12.2019 do godziny 21:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021