Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

50% od depozytu na start Ekstraklasy w STS

Czekałeś na powrót Ekstraklasy? Zakłady bukmacherskie STS przygotowały z tej okazji coś specjalnego. W dniach 6.02 (01:00) – 8.02 (23:59) wpłać na konto minimum 50 PLN. Co dalej?

Zagraj kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1,85 na dowolne wydarzenie z oferty przedmeczowej polskiej ekstraklasy. Pamiętaj, że musisz zagrać co najmniej za 25 PLN.

Trafiłeś i okazałeś się ekspertem? Świetnie! Na Twoje konto trafi wygrana oraz bonus! Jeżeli Ci się nie powiodło i tak otrzymasz od nas 50% stawki Twojego depozytu do kwoty 50 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Zadaniem Uczestnika jest dokonanie w trakcie trwania Akcji wpłaty depozytu w minimalnej kwocie 50 PLN oraz zawarcie po wpłacie z konta depozytowego zakładu lub zakładów SOLO lub AKO z minimalnym kursem ogólnym 1,85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej na Ekstraklasę, za minimalną stawkę wynoszącą 25 PLN. W przypadku kuponu AKO zakłady muszą obejmować wyłącznie zakłady na zdarzenia z oferty przedmeczowej na Ekstraklasę.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, zakłady zawarte z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 10.02.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Uczestnik, który spełnił warunki Akcji zawarte w § 2, otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą 50% wartości pierwszego depozytu wpłaconego podczas trwania Akcji. Maksymalna kwota bonusu wynosi 50 PLN.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 06.02.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 08.02.2020 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021