Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

50 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz podwójnie

Po przełożeniu finałów EURO 2020 wreszcie doczekaliśmy się piłkarskich emocji na szczeblu międzynarodowym. Po prawie dziesięciu miesiącach przerwy do gry wraca reprezentacja Polski. W piątek zmierzy się z Holandią w Amsterdamie, w poniedziałek z Bośnią i Hercegowiną w Zenicy. Obydwa mecze rozegrane zostaną w ramach Ligi Narodów UEFA.

Obstawiając w STS wygrywasz podwójnie. 50 000 PLN na Ligę Narodów.

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
  2. OBSTAWIAJ KUPONY
    Stwórz kupon przedmeczowy SOLO z dokładnym wynikiem jednego z meczów w Lidze Narodów. Zagraj swój zakład za min. 20 PLN.
  3. ODBIERZ BONUS
    Oprócz wygranej z kuponu weźmiesz udział w podziale puli 50 000 PLN. Wygrywaj więcej – obstawiaj nieograniczoną liczbę kuponów w ramach akcji!

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu, za minimalną stawkę 20,00 zł, kuponu SOLO na którym znajdzie się zakład na dokładny wynik dowolnego meczu Ligi Narodów z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 8.09.2020 r., weźmiesz udział w podziale 50 000 PLN.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Tak, w akcji bierze udział każdy kupon spełniający warunki akcji, zawarty przez Uczestnika w trakcie jej trwania.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

50 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 11 września 2020 roku.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 3.09.2020 od godziny 01:00 do dnia 8.09.2020 do godziny 23:59

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021