Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

5-10-20 – sam wybierz swój bonus w Fortunie

Od piątku do niedzieli grając w Fortunie sam wybierasz jaki bonus otrzymasz. Zasady jak zawsze są proste, bez ukrytych warunków i konieczności wielokrotnego obrotu bonusem. Typuj dowolne zdarzenia z całej dostępnej oferty prematch i live i odbierz bonus od 5 do 20 zł. Nie ma znaczenia, czy twoje kupony kupon będą wygrane czy przegrane, i tak zgarniesz gwarantowany prezent.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji:

Oferta: prematch i liveKupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBIKanały: strona www, aplikacja mobilna i PPZ FortunyData: 19-21.06.2020Stawka : minimum 20 zł brutto

Wysokość bonusu zależy od liczby zagranych kuponów:

  • 1 kupon za min. 20 zł postawiony w trakcie trwania promocji = bonus 5 zł (w punktach FKP)
  • 2 kupony za min. 20 zł każdy, postawione w 2 różne dni trwania promocji = bonus 10 zł (w punktach FKP)
  • 3 kupony za min. 20 zł każdy, postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł (w punktach FKP)

Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.Promocja nie obejmuje zakładów specjalnych, Hitu Dnia oraz kuponów typu Ekspert+
Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 22.06.2020 do godz. 23:59Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania. 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021