Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

40 PLN za darmo na mistrzostwa w aplikacji mobilnej

Mobile Bonus 40 zł na Mistrzostwach Świata w skokach narciarskich

Czekając na medale, przeżyj mistrzowskie emocje i odbierz 40 PLN za darmo w zakładach bukmacherskich STS

Dwa dni wielkich emocji. Dziś (23.02) konkurs indywidualny a jutro (24.02) konkurs drużynowy na Mistrzostwach Świata w skokach narciarskich. Z tej okazji możesz odebrać darmowy powitalny bonus w aplikacji STSgdzie przyznają aż 40 PLN na konto bonusowe.

Jak je odebrać?

1.Zarejestruj się lub zaloguj na swoim koncie
2.Odbierz bonus!
3.Voucher na 40 PLN będzie czekał na Ciebie w sekcji Bonusy i akcje.

Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich 2019

Dotychczas nie korzystałeś z aplikacji STS? Sprawdź akcję, którą przygotowali specjalnie dla Ciebie w zakładach bukmacherskich STS, z okazji Mistrzostw Świata w skokach narciarskich! Pobierz najnowszą wersję apki STS w dniach 23-24.02, zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć odbioru vouchera. Czeka na Ciebie 40 PLN! Proste? No to do dzieła!

 

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  Akcja polega na pobraniu najnowszej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS, zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzeniu chęci aktywowania bonusu od dnia 23.02.2019 od godziny 01:00 do dnia 24.02.2019 do godziny 23:59.
 • FAQ Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na STS.pl lub m.STS.pl i zdecydowały się zainstalować aplikację. Klienci, którzy dotychczas posiadali aplikację oraz dokonali jej aktualizacji do najnowszej wersji, nie biorą udziału w promocji.
 • FAQ Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?
  Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.
 • FAQ Kiedy przyznawane są bonusy?
  Vouchery będą dostępne w aplikacji STS na urządzeniach z systemem Android i iOS do 27.02.2019. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.
 • FAQ Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 40 PLN w ramach jednej akcji.
 • FAQ Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?
  Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Mobile bonus – Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich.
 • FAQ Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Skąd mogę pobrać aplikację?
  Przejdź na stronę https://mobile.sts.pl/ i pobierz najnowszą wersję aplikacji z systemem Android lub iOS.
 • FAQ Czy wersja aplikacji ma znaczenie?
  Tak, możesz wziąć udział w akcji wyłącznie z użyciem najnowszych wersji aplikacji mobilnych. Pobierzesz je tutaj -> https://mobilests.pl/
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa od dnia 23.02.2019 od godziny 01:00 do dnia 24.02.2019 do godziny 23:59.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Skontaktuj się z pomocą online na stronie sts.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021