Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

4 kupony, 1 gratis w zakładach bukmacherskich STS

W STS ruszyła nową akcją! Co Ty na to, aby uzyskiwać bonusowe doładowanie i to co tydzień? Zagraj cztery kupony, a piąty otrzymasz od bukmachera gratis!Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).


Od dziś, do odwołania, postaw w ciągu jednego tygodnia kalendarzowego minimum cztery kupony, każdy o dokładnej stawce 11 PLN. Kupony muszą spełnić warunek kursu ogólnego minimum 1.85, co więcej, jeden z kuponów musi zostać zawarty na zakłady “na żywo” oraz jeden z aplikacji mobilnej STS (kupon LIVE zawarty przez aplikację spełnia oba warunki jednocześnie!).

Czy będą wygrane czy też przegrane nie jest ważne – kolejny kupon stawia STS! Po spełnieniu wszystkich warunków, w poniedziałek następujący po zakończonym etapie, doładujemy Twój bonus na kwotę 11 PLN.

O o chodzi w akcji “4 kupony, 1 gratis”?
Zadaniem Uczestnika jest zawarcie z konta depozytowego 4. (słownie: czterech) zakładów SOLO lub AKO, każdy z kursem minimalnym 1.85 i każdy za stawkę wynoszącą dokładnie 11zł, które spełniają odpowiednie kryteria. Jeśli warunki zostaną spełnione, następuje zwrot kwoty 11 zł na konto bonusowe. Proste? To do dzieła!

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega akcja?

Zadaniem Uczestnika jest zawarcie z konta depozytowego 4 (słownie: czterech) zakładów SOLO lub AKO, każdy z kursem minimalnym 1.85 i każdy za stawkę wynoszącą dokładnie 11zł, które spełniają odpowiednie kryteria. Jeśli warunki zostaną spełnione następuje zwrot kwoty 11 zł na konto bonusowe.

Jakie są kryteria?

1. Minimum jeden z zakładów musi zostać zawarty na zdarzenie z oferty LIVE. 
2. Minimum jeden z zakładów musi zostać zawarty przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej Organizatora. 
3. Zakłady muszą zostać zawarte i rozliczone w trakcie trwania jednego Etapu.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czy mogę dodać jakieś inne zakłady na kupon?

Nie. W akcji biorą udział kupony, na których znajdą się tylko 4 (słownie: cztery) zakłady spełniające powyższe kryteria.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Akcja podzielona jest na etapy – tygodnie kalendarzowe liczone od poniedziałku do niedzieli („Etap”). Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden Bonus za jeden Etap.

Czy w akcji biorą udział zakłady z Hitu Dnia i Superoferty?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Kiedy będę mógł otrzymać bonus?

Bonusy będą przyznawane Uczestnikom najpóźniej w terminie 5 dni od dnia rozstrzygnięcia danego Etapu.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na konto depozytowe, klient musi dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z wyłączeniem Zakładów Specjalnych – „HIT DNIA”) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.91.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja rozpoczyna się dn. 19.08.2019 r. trwa do odwołania.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021