Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

4 kupony + 1 gratis: teraz jeszcze łatwiej w STS!

Polubiliście akcję bukmachera 4+1, w której za wytypowanie czterech kuponów piąty otrzymujecie gratis? Nie wątpimy, że zadowolenie będzie jeszcze większe! STS dokonał kilku uproszczeń, które ułatwią Wam cotygodniowy udział w promocji!

wejdź i sprawdź ofertę

Aby wziąć udział w akcji należało zawrzeć cztery kupony, każdy o stawce 11 PLN i kursie ogólnym minimum 1.85 w ciągu jednego tygodnia kalendarzowego. Dodatkowe warunki stanowiło, aby jeden z kuponów został zawarty na zakłady „na żywo” oraz jeden z aplikacji mobilnej STS. I właśnie te dodatkowe warunki postanowiono porzucić – od dziś możecie grać dowolne zakłady, niezależnie czy zrobicie to za pomocą komputera czy aplikacji mobilnej, czy też będzie to oferta przedmeczowa czy LIVE. Łatwo i prosto do celu, jakim jest uzyskanie doładowania bonusowego na kwotę 11 PLN! Reszta warunków pozostaje bez zmian.   Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Zadaniem Uczestnika jest zawarcie w trakcie trwania jednego etapu z konta depozytowego 4. (słownie: czterech) zakładów SOLO lub AKO, każdy z kursem minimalnym 1.85 i każdy za stawkę wynoszącą dokładnie 11zł. Jeśli warunki zostaną spełnione następuje zwrot kwoty 11 zł na konto bonusowe.

Ile trwa jeden etap?

Jeden etap trwa od poniedziałku do niedzieli.

Czy mogę zawrzeć dowolną liczbę zakładów?

Uczestnik może zawierać dowolną liczbę zakładów, jednakże za spełnienie warunków promocji Uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus za jeden Etap.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Kiedy otrzymam bonus?

Bonusy będą przyznawane Uczestnikom najpóźniej w terminie 5 dni od dnia rozstrzygnięcia danego Etapu.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 11 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 33 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja rozpoczyna się dn. 19.08.2019 r. trwa do odwołania.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021