Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

35 PLN na Największe Mistrzowskie Emocje

Masz kod promocyjny? Wróciła i wkracza w decydującą fazę!

Już dziś pierwsze, ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów. Nie masz jeszcze konta na STS? To idealny moment na Twój start. Wykorzystaj specjalny kod promocyjny STS, który otrzymasz od razu po założeniu konta niezależnie od depozytu. Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz frazę: freebet35, a po pozytywnej weryfikacji konta, bukmacher zasili Twoje saldo bonusowe kwotą 35 PLN. Prawda, że proste i wygodne? Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż oferta Freebet 35 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1000 PLN.

Oferta obowiązuje w dniach 09-11.04.2019 r. Nie zdążyłeś na promocję? Nic straconego. Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

Kod promocyjny wpisz na pierwszym ekranie rejestracji, wybierając pole „Masz kod promocyjny?”. Co ważne, startowy bonus bez depozytu – podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS – charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu. W celu jego wypłaty należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu.

Liga Mistrzów i Liga Europy już w gotowości. Wykorzystaj swoje bonusy i potencjał i wejdź do gry.

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  Akcja polega na założeniu konta w STS.pl w dniach 09-11.04.2019 r. W trakcie rejestracji w polu Kod promocyjny wpisz freebet35, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 35 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 000 PLN.
 • FAQ Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
 • FAQ Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?
  Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło freebet35. Wielkość liter hasła freebet35 nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy freebet35, FREEBET35 czy frEeBet35. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.
 • FAQ Kiedy zostanie przyznany freebet?
  Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
 • FAQ Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 35 PLN w ramach jednej akcji.
 • FAQ Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 35 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 105 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa od dnia 09.04.2019 od godziny 08:00 do 11.04.2019 do godziny 23:59.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Skontaktuj się z pomocą online na stronie sts.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021