Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ultraliga wkracza w decydującą fazę! Najlepsze zespoły, które awansowały z sezonu regularnego walczą o pulę nagród w wysokości 60 tys. PLN oraz miejsce na EU Masters! W walce o mistrzostwo drużyny takie jak AGO ROGUE, K1CK Esports, devils.one oraz Illuminar Gaming. Masz swoich faworytów i wiesz kto wygra? #wiedziałem

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny, w polu „kod promocyjny” wpisz hasło: ULTRALIGA i korzystaj z dodatkowego bonusu w wysokości 30 PLN! Zobacz jakie to proste! 

wejdź i sprawdź ofertę

Nie zdążyłeś na promocję STS? Nic straconego! Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  1. ZAŁÓŻ KONTO
    Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i otrzymaj dodatkowy bonus startowy w wysokości 30 PLN z okazji play-offów Ultraligi. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę!
  2. WPISZ KOD: ULTRALIGA
    Podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” wpisz hasło: ULTRALIGA. Pamiętaj, że wielkość liter nie ma znaczenia. Dozwolone kombinacje to: Ultraliga, ULTRAliga, UlTrAlIGa.
  3. ODBIERZ 30 PLN
    To wszystko, co musisz zrobić podczas rejestracji konta, aby otrzymać bonus w wysokości 30 PLN. Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na założeniu konta w STS.pl. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz ULTRALIGA, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 200 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami

Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?

Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło ULTRALIGA. Wielkość liter hasła ULTRALIGA nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy Ultraliga, ULTRAliga czy UlTrAlIGa. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.

Kiedy zostanie przyznany freebet?

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 30 PLN w ramach jednej akcji.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 24.03.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 31.03.2020 r. do godz. 23:59

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021