Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

30 PLN do odebrania w PZBuk

W drugiej kolejce Ligi Mistrzów nie zabraknie emocji. Bukmacher PZBuk podgrzewa atmosferę jeszcze bardziej!

wejdź i sprawdź ofertę
 • ✅
  Zgarnij darmowy zakład o wartości 30 zł bez wymogów obrotu!
 • ✅
  Zapisz się do promocji, dokonaj depozytu i zagraj. Niezależnie od tego jak zostaną rozliczone Twoje kupony, otrzymasz od nas darmowy zakład o wartości 30 zł.
 • ✅
   Sprawdź rozkład jazdy poniżej i dołącz do gry!

Regulamin promocji „Darmowy zakład 30 zł”

 1. Organizatorem promocji „Darmowy zakład 30 zł” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniu 01.10.19 od godziny 12:00 do 02.10.19 do godziny 23:59.
 2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 30 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł , a następnie postawić zakłady wielokrotne z kursem min. 2.5 na kwotę co najmniej 100 zł. Po kliknięciu w “Zapisz się” gracz zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji.
 4. Darmowy zakład 30 zł zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 10 minut po spełnieniu warunków promocji.
 5. Otrzymany darmowy zakład gracz może wykorzystać na dowolny kupon wielokrotny z kursem min. 2.5 w kwocie 30 zł. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
 6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma 24h na wykorzystanie darmowego zakładu.
 7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta gracza zostaje unieważniony.
 8. Gracz ma obowiązek jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą przed wypłatą środków na konto bankowe.
 9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

 1. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 2. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
 3. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021