Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

24 lata od pierwszej wygranej. Jaka przyszłość czeka Małysza?

Dokładnie 17 marca 1996 roku Adam Małysz wygrał swój pierwszy konkurs Pucharu Świata. Triumfował wówczas na skoczni w Oslo, na obiekcie Holmenkollen, który przez całą swoją karierę uwielbiał. Właśnie wtedy zaczął rodzić się nasz wielki mistrz.

Początek wspaniałej kariery

To były pamiętne zawody. Jens Wiessflog – wtedy szósty – zakończył po nich karierę, a Andreas Goldberger wygrał Puchar ŚwiataMałysz w Oslo był lepszy od tych gwiazd. Po pierwszej serii konkursowej zajmował piąte miejsce, natomiast w serii finałowej skoczył 121,5 metra, co dało mu pierwszą lokatę. Zwyciężył z ponad sześciopunktową przewagą nad Janne Ahonenem, z którym później dominował w skokach narciarskich. Trzecie miejsce na podium zajął Masahiko Harada.

Wielka kariera Małysza zaczęła się w 2000 roku. Wtedy właśnie wygrał po raz pierwszy Puchar Świata (łącznie zdobył aż cztery Kryształowe Kule, z czego trzy pierwsze z rzędu), był najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni i Turnieju Nordyckim. Łącznie ma na swoim koncie jeszcze trzy srebra olimpijskie i jeden brąz, a także cztery złote medale Mistrzostw Świata, jedno srebro i jeden brąz. Ponadto aż cztery razy wygrał plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego sportowca Polski.

Co Małysz będzie robił dalej?

Napisać, że jest legendą skoków narciarskich i polskiego sportu, to jak niczego nie napisać. To wielki mistrz, który kiedy odchodził, przekazał pałeczkę Kamilowi Stochowi. Mimo fantastycznych wyników nie prześcignął Małysza, choć jest razem z nim w ścisłej czołówce najlepszych skoczków w historii. Teraz pełni odpowiedzialną funkcję w Polskim Związku Narciarskim, bowiem jest dyrektorem koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej.

Jaka czeka go dalsza przyszłość? Niewykluczone, że za jakiś czas zostanie pierwszym trenerem polskich skoczków. Wiedzę niezbędną do tego z pewnością ma, do tego za sobą lata doświadczeń. Ze skokami jest na bieżąco, bo jeździł na zawody z kadrą, kiedy trenerem byli i Stefan Horngacher, i Michal Doleżal. Pytanie tylko, czy to jest coś, co faktycznie chce robić.

wejdź i sprawdź ofertę

A może przerwa od skoków narciarskich? Wielu sportowców – nie tylko w Polsce – po zakończeniu kariery uderza w politykę. George Weah, legendarny piłkarz, który występował m.in. w Milanie i został nagrodzony Złotą Piłką, od 2018 roku jest prezydentem Liberii. Małysz z miejsca mógłby liczyć na kilkuprocentowe poparcie. A czy z odpowiednią kampanią zostałby nawet głową państwa? Historia pokazuje, że naprawdę jest to możliwe. Legalny polski bukmacher BETFAN w swojej ofercie ma zakłady na to czy Małysz zostanie prezydentem lub czy będzie kandydował na to stanowisko do 2050 roku.

Kod na 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021