Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

14% więcej do wygranych w aplikacji LVBET na skoki narciarskie

Zakłady bukmacherskie LVBET dorzucają +14% do wygranych w aplikacji na cały Turniej Czterech Skoczni! Sprawdź ofertę tego bukmachera i wygrywaj jeszcze więcej!

Czy Ryoyu Kobayashi powtórzy swój zeszłoroczny triumf w prestiżowym turnieju rozgrywanym w Niemczech i Austrii? Jak zaprezentują się Polacy?

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Wykorzystaj swoją wiedzę o skokach narciarskich, sprawdź ofertę na Turniej Czterech Skoczni i wygrywaj więcej w aplikacji LV BET!

REGULAMIN PROMOCJI

  1. Czas trwania promocji: 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59.
  2. Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.
  3. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na Turniej Czterech Skoczni (28.12 – 6.01).
  4. Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie za pomocą aplikacji LV BET, odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 – przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 200 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%.
  5. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie Turnieju Czterech Skoczni w dniach 28.12.19 – 6.01.2020.
  6. Zakłady postawione na jakiejkolwiek innej wersji strony lvbet.pl niż aplikacja mobilna nie biorą udziału w promocji.
  7. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
  8. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  9. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
0 0 votes
Article Rating

About Post Author

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
2 lat temu

Co to za promocja w lv bet. Skoki? Wstydzę się za Was! Pomijając fakt że żadnych kombinacji prawie nie da się obstawiać to wogóle nic nie przygotowaliscie. Każdy Polak w skokach powinien mieć przynajmniej kilku rywali do obstawiania, między sobą też. Seria kwalifikacje, 1seria., konkurs… I miejsca. Nie od 1-3 ale i 1-6 – 1-10 1-15 i więcej zawodników do obstawiania. Kompletnie zaspaliscie a promocje reklamuje ie. Nie odzywał bym się, ale bardzo podoba mi się wasze podejście do graczy. Najmniej kruczkow i kombinacji by naciągnąć jak inni bukmacherzy w Polsce, ale dajcie coś w ofercie tym bardziej że piłkarze… Czytaj więcej »

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021