Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

11 ostrzegawczych porad – ZANIM zagrasz u bukmachera

Powiedzmy sobie szczerze – zakłady bukmacherskie nie są dla wszystkich.

Nie wiadomo, czy są także dla Ciebie. Jeśli chcesz zająć się obstawianiem spotkań sportowych, koniecznie przeczytaj 10 ostrzegawczych porad ZANIM wydasz pieniądze na pierwszy kupon.

 1. NIGDY NIE GRAJ ZA PIENIĄDZE, KTÓRYCH NIE MOŻESZ STRACIĆ – to jest podstawowa zasada. Jeżeli masz określoną sumę pieniędzy, za które możesz obstawiać, to graj tylko za to. Nie obstawiaj za pieniądze, które masz przeznaczone na comiesięczne opłaty, na życie, nigdy nie graj z oszczędności swoich oraz rodziny! Wyznacz kapitał do gry i tylko tego używaj.
 2. Za każdym razem spodziewaj się przegranej, a gdy wygrasz, uznaj to za bonus – prawda jest taka, że wystarczy parę minut w spotkaniu sportowym i może zmienić się wszystko. Cokolwiek obstawiasz, wybieraj najlepsze możliwe spotkania, ale załóż, że pieniądze idą na straty. Dzięki temu lepiej będziesz budżetował oraz dobierał typy. A gdy wygrasz, to bardzo dobrze!
 3. NIGDY NIE OBSTAWIAJ POD WPŁYWEM ALKOHOLU CZY INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH – zakłady wymagają dobrej, przemyślanej decyzji. Alkohol wcale nie pomaga, tylko pogarsza sytuację.
 4. Obstawiaj rozumem, nie tylko sercem – sama intuicja nic Ci nie da. Grając tylko i wyłącznie sercem w niedługim czasie wyzerujesz swoje konto. Przeanalizuj spotkanie, zobacz statystyki, porównaj kursy i dopiero przy wsparciu intuicji, mając już wszystkie informacje, podejmij decyzję!
 5. NIGDY NIE ODGRYWAJ SIĘ ZA PORAŻKI – to autostrada do bankructwa. Zamiast tego uspokój się, zobacz, co zrobiłeś źle, wyciągnij wnioski i następnym razem zagraj zdecydowanie bardziej przemyślany typ. Jeśli rzeczywiście straciłeś większą sumę, masz dwa wyjścia – albo POWOLI i z rozwagą nadrabiaj straty, albo zrób sobie przerwę.
 6. Zakłady to nie wszystko – są inne, ważniejsze rzeczy w życiu! Zawsze zachowuj równowagę!
 7. Jeśli pracujesz na etacie i znasz swoją stawkę godzinową, wykorzystaj tę wartość do rozważnego obstawiania. Gdy pracujesz np. za 10zł/h, zadawaj sobie pytanie – czy STAĆ mnie na wydanie 20zł i poświęcenie 2h pracy na zakład przy kursie Y? Często odpowiedź na pytanie sprowadzi nas na ziemię i zmusi do racjonalnego wyboru spotkania, aby zyskać jak najwięcej, tracąc jak najmniej.
 8. Zakłady bukmacherskie to ryzyko. Z każdym obstawionym spotkaniem ponosisz ryzyko utraty wyłożonych pieniędzy. PAMIĘTAJ O TYM! Jeśli chcesz ograniczyć ryzyko, przeczytaj ten artykuł.
 9. Niektórzy posiadają „nałogową osobowość” – są skłonni do uzależniania się od określonych rzeczy. Jeśli Ty masz skłonności do uzależnień, nie podejmuj się obstawiania. To nie jest dla Ciebie.
 10. USTAL SWOJE WŁASNE ZASADY GRY I TRZYMAJ SIĘ ICH BEZWZGLĘDNIE – jeśli nie ustalisz zasad gry od samego początku, to już na starcie możesz pożegnać się z kapitałem. Prędzej, czy później stracisz wszystkie pieniądze, gdy zagrasz bez żadnych ustalonych wcześniej reguł.
 11. GRAJ NAJPIERW NA PAPIERZE – pod zadnym pozorem nie zaczynaj swojej przygody z zakładami z prawdziwymi pieniędzmi. Przetestuj, czy to jest dla Ciebie. Graj przez dwa miesiące tylko i wyłącznie na papierze, ustal fikcyjny budżet i zobacz, czy jesteś w stanie wygrywać. Jeśli tak, to możesz zagrać za odłożone na tę grę pieniądze. Jeśli nie, to zapomnij o tym.
Mało kto zwraca uwagę na takie rzeczy i od razu idzie oddać pieniądze u najbliższego bukmachera. Zatrzymaj się, weź głęboki oddech, zastanów się i przemyśl to, co napisałem wyżej. Jeśli uznasz, że stać Cię na odpowiedzialną grę, to graj. Pamiętaj jednak, aby grać z głową!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021