Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

100 PLN co weekend. Futbol totalny w eWinner

Futbol w zakładach bukmacherskich

Załóż się w sobotę lub w niedzielę z eWinner, dodajac na kupon minimum dwa wydarzenia z oferty PIŁKA NOŻNA z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 50% stawki do 50 PLN!

ODBIERZ 50 PLN I ZAGRAJ

Otrzymane środki wykorzystaj tego samego dnia na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.

ZRÓB TO RAZ JESZCZE

Założyłeś się, odebrałeś freebet w sobotę i tego samego dnia zagrałeś na żywo w aplikacji? Zatem legalnybukmacher.com w niedzielę możesz znów to ponowić i odebrać 50 PLN! Każdego weekendu czeka na Ciebie łącznie 2x 50 PLN.

Nowa oferta powitalna już dostępna w eWinner z kodem LEGWIN! Złóż swój pierwszy depozyt i zagraj dowolny zakład, a w przypadku przegranej otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci gotówki do 155 PLN! Jak zauwżyłeś, zwrot pomniejszony jest o 12% podatku. Sam zdecydujesz czy chcesz grać dalej, czy wypłacić swoje środki. Nie ma konieczności obrotu!

W skrócie: typer musi zagrać za co najmniej 176,14 PLN aby otrzymać pełny zwrot w wysokości 155 PLN

REGULAMIN PROMOCJI „FUTBOL TOTALNY”

 1. Promocja „Futbol Totalny” (dalej: Freebet) obowiązuje od godziny 00:01 w dniu 27.06.2020 do godziny 23:59 w dniu 28.06.2020.
 2. Aby otrzymać Freebet, należy postawić zakład AKO składający się z minimum 2 wydarzeń, WYŁĄCZNIE z oferty PIŁKA NOŻNA z minimalnym kursem 2.50
 3. Minimalna stawka zakładu to 20 PLN.
 4. Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają Freebet w wysokości 50 % postawionego zakładu, maksymalnie do 50 PLN.
 5. Dodatkowo klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty LA LIGA, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.
 6. Przyznany/e Freebet/y należy wykorzystać za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej eWinner na dowolny zakład LIVE z kursem minimalnym 1.50 oraz maksymalnym 10.0,  w dniu ich przyznania.
 7. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 8. Do oferty  wlicza się WYŁĄCZNIE pierwszy zakład postawiony każdego dnia promocji.
 9. Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Custom Bet, Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 10. Wygrana z Freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.
 11. Promocjami nadrzędnymi są „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł”  oraz „Bonus od Drugiego Depozytu”. Gracze, którzy nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.
 12. FreeBet zostanie dodany do konta graczy automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
 13. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 14. Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner , to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021