Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

10 PLN dla stałych użytkowników STS z okazji Berlin Major

StarLadder Major w Berlinie wchodzi w decydującą fazę! Z myślą o stałych użytkownikach, bukmacher STS przygotował dla Was AKO4 z bonusem o wartości 10 PLN!

wejdź i sprawdź ofertę

Berliński Major do tej pory dostarczył nam mnóstwa emocji, a to jeszcze nie koniec! Czas na ćwierćfinały, w których zmierzą się ENCE z Renegades, Vitality z AVANGAR, Liquid z Astralis oraz Na’Vi z NRG.

Postaw zakład AKO za dokładnie 21 PLN, na którym znajdować się będą cztery zdarzenia z ćwierćfinałów StarLadder Majora, tj. po jednym zdarzeniu na każdy mecz. W razie przegranej, na Twoje konto bonusowe wpłynie 10 PLN! Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1,30.

Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO dokładnie za 21 PLN, na którym będą znajdować się cztery zdarzenia z ćwierćfinałów StarLadder Major, tj. po jednym zdarzeniu na każdy mecz ćwierćfinałowy. Każde z czterech zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1,30. Akcja trwa od 02.09.2019 12:00 do 05.09.2019 15:00.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?

Aby otrzymać bonus, zawarty zakład musi być przegrany. Bonus zostanie przyznany automatycznie.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy przyznawane są do dnia 07.09.2019r.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

W ramach akcji, gracz może otrzymać na konto bonusowe dokładnie 10 PLN.

Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?

Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym bonusem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Berlin Major – 10 PLN.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 02.09.2019 r. od godziny 12:00 do dnia 05.09.2019 r. do godziny 15:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021