Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

1 listopada – punkty przyjmowania zakładów: otwarte czy zamknięte we Wszystkich Świętych?

Wszystkich Świętych to dzień ustawowo wolny od pracy. 1 listopada obowiązuje również zakaz handlu. Oczywiście placówki, której działalność polega na przyjmowaniu zakładów bukmacherskich, nie można uznać za placówkę handlową. W związku z czym pracowników w niej zatrudnionych nie dotyczy zakaz handlu. Czy w najbliższy piątek będą otwarte naziemne punkty przyjmowania zakładów?

Jak już wspomnieliśmy, 1 listopada jest świętem, a więc dniem ustawowo wolnym od pracy. Nie należy więc traktować tego dnia jako niedzieli handlowej czy niehandlowej. Dotyczy to także naziemnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. Tego dnia zakłady bukmacherskie możesz jedynie zawierać przez internet. Oczywiście placówki stacjonarne oddziałów firm bukmacherskich zobowiązane są do zamieszczenia informacji o godzinach otwarcia. Z pewnością taką informację znajdziesz w swoim ulubionym “ziemniaku”. 1 listopada punkty bukmacherskie będą całkowicie zamknięte. Wyjątkiem mogą być na przykład niektóre punkty z dostępnymi terminalami samoobsługowymi.

W piątek 1 listopada 2019 r. punkty przyjmowania zakładów będą zamkniętę.

Dzień Zaduszny (Zaduszki) 2 listopada ustawowo nie jest dniem wolnym od pracy. W tym roku ten dzień wypada jednak w sobotę o czym należy pamiętać. W soboty punkty bukmacherskie najczęściej otwarte są wcześniej niż w dni powszedznie (np. od 8:30) co za tym idzie ich zamknięcię także odbywa się wcześniej (np. 17:30)

Podstawa prawna: Ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. Art. 6. Wyłączenie zakazu handlu w niedziele i święta

“Zgodnie z Art. 6. 1. zakaz handlu w niedziele nie obowiązuje:

[…]

6) w placówkach handlowych, których przeważająca działalność polega na sprzedaży prasy, biletów komunikacji miejskiej, wyrobów tytoniowych, kuponów gier losowych i zakładów wzajemnych;

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021