Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pierwsza kampania telewizyjna polskiego bukmachera – firmy STS

STS jest pierwszą polską firmą bukmacherską, która zdecydowała się na kampanię telewizyjną. Jej spot formalnie nie jest reklamą.

W spocie STS wystąpił były reprezentant Polski i legenda poznańskiego Lecha – piłkarz Piotr Reiss. 30-sekundowy film zawiera wypowiedź byłego piłkarza, fragmenty boiskowych akcji oraz pokazuje atmosferę na trybunach. Premiera spotu odbyła się 10 maja na telebimach Inea Stadionu w przerwie meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze.

Kampania w telewizji i Internecie będzie trwać do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii. Spot będzie emitowany w TVP, na kanałach grupy TVN Media oraz Polsat Media. Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będą działania internetowe obejmujące największe portale. Spot będzie można obejrzeć m.in. na interaktywnych platformach rozrywkowych oraz na kanałach z dostępem do VoD.

Spot STS nie jest reklamą – tej zabrania bukmacherom polskie prawo. Firmy działające na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów mogą jedynie informować o sponsorowaniu. STS jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który robi to w kampanii telewizyjnej.
Za zakup mediów w telewizji odpowiedzialny jest dom mediowy PHD Media Direction. Kampanię w Internecie przygotowała agencja Blueway Com. Spot przygotowała agencja Lunar Six.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021