Typ Dnia i Łączenie Typów – mniej limitów, więcej możliwości

Zmiany w Typie Dnia i Łączeniu Typów. Od teraz mniej limitów za to więcej możliwości na kuponach

Więcej możliwości i mniej limitów – taka idea przyświecała zakładom bukmacherskim Milenium przy wprowadzaniu zmian w Typie Dnia oraz Łączeniu Typów.

Wraz z rozpoczęciem mundialu wprowadzamy istotne zmiany w dwóch naszych produktach – Typie Dnia oraz Łączeniu Typów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze nowości.

Typ-Dnia-i-Łączenie-Typów-milenium

Typ Dnia

W ramach Typu Dnia wybieramy najciekawsze zdarzenia, które oferujemy po znacznie lepszym kursie. Do tej pory nie można było łączyć tej promocji ze standardowymi zdarzeniami. Teraz likwidujemy to ograniczenie. Dzięki temu możesz skorzystać z wyższego kursu nawet na kuponie wielokrotnym czy rozpisowym.

Zdarzeń z Typu Dnia nie można łączyć z innymi promocyjnymi zdarzeniami jak Turbo, Tilt czy SUPEROFERTA. Na kuponie może się znajdować maksymalnie jedno zdarzenie z oferty Typ Dnia.

Łączenie Typów

Milenium jest pierwszym w Polsce bukmacherem, który zaoferował możliwość umieszczenia na kuponie kilku zakładów dotyczących tego samego zdarzenia. Teraz wprowadzamy nowe możliwości w tym zakresie.

Przede wszystkim wprowadziliśmy nową kategorię zdarzeń dodatkowych – liczbę strzałów oraz iloczyn goli i rzutów rożnych w meczu. Można je łączyć ze zdarzeniami na kartki, spalone oraz zmiany. Nie można ich jednak łączyć ze zdarzeniami meczowymi oraz rzutami rożnymi.

Dodatkowo grupa zdarzeń z kartkami i rzutami rożnymi została poszerzona o zdarzenia na liczbę fauli w meczu

Lubisz dokładnie analizować mecze piłkarskie, zanim wytypujesz ich rezultat? Jesteś ekspertem w danej lidze i masz swoją ulubioną drużynę, o której wiesz wszystko? Szczegółowe statystyki przydają Ci się w typowaniu? Śledzisz dokładnie przebieg piłkarskich spotkań i chciałbyś połączyć kilka zdarzeń z tego samego meczu na jednym kuponie? Postaw zakład z łączeniem typów i zarabiaj na jednym wydarzeniu. Jeden mecz = wiele możliwości.

Czym jest łączenie typów?

Łączenie typów w Milenium Zakłady Bukmacherskie pozwala umieścić na jednym kuponie kilka typów dotyczących jednego meczu w najlepszych ligach piłkarskich i największych turniejach piłkarskich (jak np. mistrzostwa świata). Oferta na dane spotkanie podzielona jest wówczas na kilka grup typów. Każda grupa oznaczona jest natomiast innym symbolem, widocznym przy nazwie rodzaju zdarzenia.

Jakie typy mogę łączyć ze sobą na kuponie?

W Milenium możesz obstawić i połączyć na kuponie dowolne zdarzenia z jednego meczu podzielone na pięć grup typów:

* TYPY GŁÓWNE – dotyczą wyniku meczu, jego poszczególnych części (np. wynik do przerwy, rezultat z handicapem) oraz liczby bramek (np. mniej/więcej niż 2,5 bramki, gole zdobyte przez daną drużynę).

* TYPY NA RZUTY ROŻNE – dotyczą zakładów na liczbę rzutów rożnych w danym meczu czy rzutów rożnych wywalczonych przez którąś z drużyn.

* TYPY NA KARTKI, RZUTY KARNE I FAULE – obejmują liczbę żółtych i czerwonych kartek, zakład na rzut karny oraz zakłady dotyczące liczby fauli w meczu.

* TYPY NA SPALONE – obejmują liczbę spalonych w meczu.

* TYPY NA ZMIANY ZAWODNIKÓW – dotyczą liczby zmian w spotkaniu lub jego części (np. w I połowie).

W ofercie Milenium znajdziesz także szóstą grupę zakładów:

* TYPY NA STRZAŁY ORAZ ILOCZYN GOLI I RZUTÓW ROŻNYCH – obejmują zdarzenia dotyczące liczby strzałów w meczu oraz iloczynu bramek i rzutów rożnych.

Zdarzenia z tej grupy możesz łączyć z trzema innymi: typami na kartki, rzuty karne i faule, typami na spalone oraz typami na zmiany zawodników. Nie można ich natomiast łączyć z typami głównymi oraz typami na rzuty rożne.

Czy można łączyć typy z jednego meczu z innymi zdarzeniami na kuponie?

Tak, możliwość łączenia typów z jednego meczu piłkarskiego nie wyklucza obstawiania innych zdarzeń w ramach tego samego kuponu.

Bonus 20 zł na zakłady

 

Odbierz wyjątkowy bonus w wysokości 20 PLN*
Dodatkowo Milenium przyzna Ci do 760 PLN oraz zakład bez ryzyka na 10 PLN**
Jest to ekskluzywna oferta dla użytkowników serwisu LegalnyBukmacher.com

JAK ODEBRAĆ SPECJALNY BONUS?

Załóź konto i dołącz do Ligi Mistrzów Milenium

1. Zarejestruj się
2. W czasie rejestracji (3 krok) użyj kodu LEGALNYBUK20
3. Dokonaj depozytu
4. Odbierz swoje bonusy i zacznij obstawiać

*aby otrzymać specjalny bonus dla czytelników LegalniBukmacherzy.com musisz dokonać depozytu na min. 50 zł i obrócić tę samą kwotę.
** bonusy przyznawane w ramach promocji Bonus Na Start oraz Darmowy Zakład

 

Typ Dnia i Łączenie Typów – mniej limitów, więcej możliwości
3.8 (75%) 4 votes

Freebety: 20 PLN - 20 PLN - 20 PLN

Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 ; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 ; LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK ; Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 ; eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ; forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016 ; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 ; Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem