totolotek-zaklady-bukmacherskieTotolotek to lider naszego rankingu legalnych bukmacherów w Polsce.

To miejsce zawdzięcza przede wszystkim wysokim kursom bukmacherskim oraz dobrej promocji powitalnej na start. Przeczytaj opinie o Totolotku naszych ekspertów oraz ocenę poszczególnych elementów oferty Totolotka.

 

 

TOTOLOTEK OPINIE GRACZY:

Marek S. – Totolotka praktycznie nie używam wcale, doceniam wysokie kursy i nieustanny progres tego serwisu, ale przyzwyczajony jestem do Fortuny. Tam zbieram punkty bonusowe i  dlatego zdecydowaną większość zakładów stawiam właśnie tam. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale na razie nie zamierzam się przenosić do Totolotka, chociaż konto tam mam.

Wiktor B. – Totolotka wybieram najczęściej podczas stawiania zakładów przedmeczowych. Nieco rzadziej korzystam z aplikacji mobilnej i zakładów live, ale wciąż uważam że to najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Mojej opinii o Totolotku nie zmienił nawet sponsoring Wisły Kraków, pomimo że jestem fanem Cracovii.

Leszek Ch. – Obstawiam głównie zakłady na żywo, więc totolotek to nie jest mój ulubiony bukmacher. Zdecydowanie częściej używam STSów, ale przy wyższych kwotach zakładów porówuje kursy u wszystkich naszych buków i muszę przyznać, że Totolotek najlepiej wypada jeżeli chodzi o kursy.

TOTOLOTEK ZAKŁADY BUKMACHERSKIE 7.5/10

Ilość dostępnych rynków na Totolotku jest spora, ale oczywiście mogłaby być nieco większa. Trochę brakowało nam zakładów dodatkowych w niektórych dyscyplinach sportowych, czyli większej ilości handicapów, zakładów na ilość punktów zdobywanych przez graczy itp. Porówując jednak ofertę do pozostałych polskich bukmacherów to Totolotek plasuje się w czołówce, może nieco poniżej STSów i Fortuny.

KURSY BUKMACHERSKIE 9/10

Kursy bukmacherskie na totolotku to najsilniejszy punkt oferty tego bukmachera. W przypadku większości zakładów są one wyższe niż u innych legalnych bukmacherów. Wprawdzie różnica nie jest jakaś gigantyczna, ale pozwala na nieco większe zyski. Pamiętaj, jednak że podobnie jak w przypadku innych legalnych bukmacherów od wygranej zostanie odciągnięte 12% podatku.

TOTOLOTEK OFERTA PROMOCYJNA 6/10

Jak przedstawiają się promocje powitalne na zakładach bukmacherskich totolotek? Przede wszystkim otrzymasz bonus na start w wysokości 100% do 500 złotych. Środki bonusowe otrzymasz od razu po wpłacie, więc będziesz dysponował kwotą dwukrotnie większą na samym starcie. Minimalna kwota aby skorzystać z tej promocji należy wpłacić co najmniej 20 złotych.

Ciekawą opcją jest też Bonus King – czyli codziennie inny bonus oferowany przez totolotek. Zazwyczaj polegają one na lekkim zwiększeniu wygranych (ok 5-10%) na dany turniej lub wydarzeń. Czasem jednak zdarzają się większe bonusy, dochodzące do 30% większych wygranych.

Bardzo ciekawą opcją jest też betclub czyli program lojalnościowy oferowany przez zakłady bukmacherskie totolotek. Działa on w bardzo prosty sposób, za postawione zakłady zbierasz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody. Na szczęście jest z czego wybierać, oprócz doładowania konta i lepszych bonusów dzięki programowi lojalnościowemu można zgarnąć wartościowe nagrody w postaci sprzętu elektronicznego np. telewizorów, konsol do gier, laptopów czy tabletów.

ZAKŁADY NA ŻYWO – 7/10

Totolotek nie oferuje najlepszych zakładów  live spośród legalnych bukmacherów. W tej kategorii pierwsze miejsce niewątpliwie należy do STSów. Jednak w tej kateogorii totolotek nie ma się na pewno czego wstydzić. Oferta samych zakładów jest całkiem spora, od piłki nożnej przez tenisa, koszykówkę, hokej na lodzie po baseball i rugby. Kursy bukmacherskie należą też do jednych z wyższych sieci. Dlaczego więc zakłady na żywo totolotka cenimy mniej niż wspomnianych STSów? Przede wszystkim brak transmisji z meczów. W końcu nie wszystkie turnieje można zobaczyć w telewizji. Ten brak zdecydowanie obniża naszą ocenę zakładów live na totolotek.pl

OBSŁUGA KLIENTA I METODY PŁATNOŚCI 9/10

Jak wygląda totolotek od strony technicznej? Jeżeli chodzi o obłsugę klienta to działa ona dosyć sprawnie, chociaż nie jest to jeszcze poziom bet365. Działa tutaj przede wszystkim live chat, który pozwala skontaktować się z konsultantem w ciągu kilkunastu sekund. Dodatkowo totolotek oferuje możliwość kontaktu telefonicznego z obsługą klienta, czego nie ma choćby w Fortunie czy na STSach. Zaletą totolotka jest też rozbudowany FAQ, który pomoga znaleźć odpowiedź na większość zadawanych pytań.

Nieco gorsze opinie dotyczą metod płatności Totolotek. Do dyspozycji graczy pozostają tylko dwie metody płatności – Dotpay i Transferuj (Tpay). Obie opierają się na szybkich przelewach bankowych. Większość przelewów księgowanych jest automatycznie, jednak np. w przypadku banku BPH wpłaty księgowane są tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 20.00, co części graczy może utrudniać wpłatę. Brakuje też wirtualnych porfeli w rodzaju Skrill.

TOTOLOTEK OPINIE – PODSUMOWANIE

Co gracze sądzą na temat zakładów totolotek? Opinie w większości wypadków są bardzo pozytywne. Serwis naszym zdaniem (i sporej części naszych użytkowników) wygrywa jakością z innymi legalnymi bukmacherami w Polsce.

Totolotek – Recenzja
4.9 (98.77%) 65 votes