Totolotek opinia

Totolotek po Fortunie i STS-ie jest trzecim bukmacherem z największymi obrotami i co za tym idzie, z największą rozpoznawalnością.

Jest to też firma, która wyróżnia się najbardziej zróżnicowanymi promocjami i bonusami na rynku. Wystarczy wejść na stronę, by zobaczyć, że z każdej strony atakuje nas jakiś komunikat.Co ciekawe w najbliższym czasie zostanie wprowadzona do oferty opcje Cashout oraz możliwość dokonywania depozytów za pomocą Skrilla Dla klientów to pozytywna wiadomość! Od niedawna Totolotek przestał kojarzyć się jedynie z punktami stacjonarnymi ale także jako wiodący bukmacher internetowy.

Bonusy

  1. Bonus od depozytuTotolotek  ma bonus 100% do kwoty 700 zł. Obecnie jest to najwyższy ze wszystkich bonusów na rynku. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty).
  2. BonusKing – Jest to specjalny bonus, gdzie jego rodzaj uzależniony jest od kalendarza podanego na stronie. Każdy dzień to oddzielna promocja. Możemy w ten sposób skorzystać np. z zakładu zwalniającego z podatku czy specjalnego dodatku podwyższającego naszą wygraną w kuponach AKO. To naprawdę fajna sprawa! Z podobnego rozwiązania korzysta wiele firmy kasynowych –bukmacherskich niewiele.
  3. Gram grubo – wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy są zwolnione z podatku (minimalna stawka 100 PLN, minimalny kurs 2.00). Promocja obejmuje również wszystkie rynki sportowe w każdy piątek.
  4. Aplikację mobilna – z każdego zakładu zawartego za pomocą aplikacji Totolotka pobierane jest jedynie 6% podatku.
  5. Polecenie przyjaciela – za polecenie przyjaciele, który będzie aktywnym graczem możesz zyskać nawet 100 zł.

totolotek-punkt-zaklady-bukmacherskie

Betclub

Chyba sztandarowy przykład tego, jak powinno się robić program lojalnościowy w firmach bukmacherskich. W wielu przypadkach punkty zbieramy przez dany okres, ale bardzo często nie jest to wystarczające, by zdobyć atrakcyjną nagrodę.

W Totolotku mamy szansę zbierać punkty, by później niezależnie od pozycji w rankingu wymieniać je na nagrody. Katalog nagród jest całkiem pokaźny, bo od zaczynając zabawę na zwykłych kubkach z logo firmy, punkty można wymienić nawet na drona!

Poza tym, że punkty wymieniamy na nagrody, startujemy również przez to w rywalizacji z innymi graczami i bijemy się o nagrody główne. Obecnie do wygrania jest aż 12 pakietów wycieczkowych na Kubę. Tak, dobrze przeczytaliście. 12 pakietów! Zostały one podzielone na połowę, więc 6 pakietów powędruje dla najlepszych graczy internetowych, a reszta zostanie podzielona na ludzi korzystających z punktów naziemnych.

Betclub to jeden z mocniejszych punktów Totolotka.

Status VIP

VIP-em może zostać każdy. Nie trzeba wcale grać za kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko przez kilka rodzajów kont VIP-owskich. Możemy otrzymać status silves, gold, patinium i diamond. Każdy z tych szczebli niesie ze sobą konkretne korzyści. W niektórych przypadkach przysługuje nam zwolnienie z podatku, w innych dedykowane promocje i bonusy.

 

 

Wersja przeglądarkowa strony

Niestety nie jest to mocny punkt totolotka. Strona jest przestarzała pod kątem technologicznym, a do tego sprawia wrażenie ciężkiej dla oka i naszego… komputera. Niektóre zakładki ładują się bardzo długo, co w wielu przypadkach odrzuca od regularnego korzystania ze strony.

Wersja mobilna

Nowością Totolotka jest aplikacja mobilna,dzięki której wygrywasz o 6% więcej (standardowy podatek pobierany jest w wysokości 12%). Dodatkowo za pobranie aplikacji nagradzani jestesmy freebetem 5 PLN. W mobilnej aplikacji znajdziemy ponad 6 000 zakładów live w miesiącu i ponad 20 000 zakładów każdego dnia. Aplikacja obsługuje także wpłaty na konto przez DotPay, w tym szybkie e-przelewy 24/7 i obsługa ponad 30 banków. Dzięki opcji QuickBet określasz za ile chcesz zagrać, ile i kiedy chcesz wygrać, a po chwili propozycja kuponu będzie dla Ciebie gotowa. Z Mobilnym Livetrackerem możemy śledźić wydarzenia na żywo z boiska i kortów tenisowych z całego świata.

Totolotek musi postarać się o swoją aplikację mobliną.

Oferta

Zakłady poboczne ze wszystkich dyscyplin bogate są w linie dodatkowe i handicapy. Jest to spory plus. Niestety brakuje bardziej rozbudowanej oferty na rynki zawodników. W najpopularniejszych ligach piłkarskich nie możemy obstawić strzelca bramek – trochę słabo.

Plusem jest jednak tenis, gdzie możemy pokusić się o obstawianie ITF-ów. Dla niektórych znawców tenisa jest to podstawowy wymóg korzystania z usług jakiegokolwiek bukmachera.

W ofercie totolotka znajdziemy też tzw. „Freak bety”. Na ten moment możemy obstawić zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA, ruchy najważniejszych światowych walut, czy rynki związane z poszczególnymi ligami i klubami, których sponsorem lub partnerem jest firma Totolotek.

Totolotek popularny jest też przez dwa dodatkowe rodzaje zabawy Toto-liga i Toto-gol. W pierwszym przypadku typujemy 1×2 z poszczególnych lig i krajów, w toto-golu obstawiamy wyłącznie dokładne wyniki.

W przypadku toto-ligi musimy trafić tyle typów, by zgarnąć wypłatę:

I. Stopień – 13 poprawnych typów
II. Stopień – 12 poprawnych typów
III. Stopień – 11 poprawnych typów
IV. Stopień – 10 poprawnych typów

W przypadku toto-gola musimy trafić tyle typów, by zgarnąć wypłatę:

I. Stopień – 6 poprawnych typów

II. Stopień – 5 poprawnych typów

III. Stopień – 4 poprawne typy

IV. Stopień – 3 poprawne typy

Zakłady live

Najwięcej zastrzeżeń możemy mieć do technicznej części zakładów. Zakładka ładuje się bardzo długo, a to wszystko nie sprzyja dłuższym sesjom live. Zagrać na szybko 1-2 spotkania – nie ma problemu. Pamiętajmy jednak o graczach nieco bardziej doświadczonych, którzy lubią posiedzieć nad zakładami cały weekend. Po kilku godzinach pracy w panelu totolotka głowa potrafi się zmęczyć od czekania.

Kursy

W Totolotku kursy stoją na przyzwoitym poziomie. Można je porównywać z forBET-em, gdzie zdarzenia bardzo często się pokrywają. Pamiętajmy też, że w ramach niektórych promocji i VIP Clubu mamy możliwość podniesienia naszej wygranej (czyli tak jakby pierwotny kurs był wyższy).

Support

Niestety obsługa klienta działa znacznie krócej od reszty. W przypadku STS-u mówiliśmy o pracy w godzinach 9-23. W Totolotku wszystko odbywa się na jedną zmianę, co zdecydowanie nie działa na korzyść klientów.

Poniedziałek 9:00-18:00
wtorek-piątek 9:00-19:30
sobota i niedziela 9:00-18:30

Marketing

Komunikacja marketingowa totolotka nie jest tak atrakcyjna jak w przypadku Fortuny i STS-u.

Sponsoringowo firma wspiera dwa kluby – Lechię Gdańsk i Jagiellonię. Tu również brakuje ciekawych akcji i kampanii z użyciem świetnych marek piłkarskich.

 

Totolotek opinia
4.9 (97.6%) 25 votes

Freebety: 20 PLN - 20 PLN - 20 PLN

Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 ; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 ; LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK ; Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 ; eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ; forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016 ; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 ; Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem