Totolotek opinia

Totolotek po Fortunie i STS-ie jest trzecim bukmacherem z największymi obrotami i co za tym idzie, z największą rozpoznawalnością.

Jest to też firma, która wyróżnia się najbardziej zróżnicowanymi promocjami i bonusami na rynku. Wystarczy wejść na stronę, by zobaczyć, że z każdej strony atakuje nas jakiś komunikat.Co ciekawe w najbliższym czasie zostanie wprowadzona do oferty opcje Cashout oraz możliwość dokonywania depozytów za pomocą Skrill’a Dla klientów to pozytywna wiadomość! Od niedawna Totolotek przestał kojarzyć się jedynie z punktami stacjonarnymi ale także jako wiodący bukmacher internetowy.

Bonusy

  1. Bonus od depozytuTotolotek  ma bonus 100% do kwoty 700 zł. Obecnie jest to najwyższy ze wszystkich bonusów na rynku. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty).
  2. BonusKing – Jest to specjalny bonus, gdzie jego rodzaj uzależniony jest od kalendarza podanego na stronie. Każdy dzień to oddzielna promocja. Możemy w ten sposób skorzystać np. z zakładu zwalniającego z podatku czy specjalnego dodatku podwyższającego naszą wygraną w kuponach AKO. To naprawdę fajna sprawa! Z podobnego rozwiązania korzysta wiele firmy kasynowych –bukmacherskich niewiele.
  3. Gram grubo – wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy są zwolnione z podatku (minimalna stawka 100 PLN, minimalny kurs 2.00). Promocja obejmuje również wszystkie rynki sportowe w każdy piątek.
  4. Aplikację mobilna – z każdego zakładu zawartego za pomocą aplikacji Totolotka pobierane jest jedynie 6% podatku.
  5. Polecenie przyjaciela – za polecenie przyjaciele, który będzie aktywnym graczem możesz zyskać nawet 100 zł.

totolotek-punkt-zaklady-bukmacherskie

Betclub

Chyba sztandarowy przykład tego, jak powinno się robić program lojalnościowy w firmach bukmacherskich. W wielu przypadkach punkty zbieramy przez dany okres, ale bardzo często nie jest to wystarczające, by zdobyć atrakcyjną nagrodę.

W Totolotku mamy szansę zbierać punkty, by później niezależnie od pozycji w rankingu wymieniać je na nagrody. Katalog nagród jest całkiem pokaźny, bo od zaczynając zabawę na zwykłych kubkach z logo firmy, punkty można wymienić nawet na drona!

Poza tym, że punkty wymieniamy na nagrody, startujemy również przez to w rywalizacji z innymi graczami i bijemy się o nagrody główne. Obecnie do wygrania jest aż 12 pakietów wycieczkowych na Kubę. Tak, dobrze przeczytaliście. 12 pakietów! Zostały one podzielone na połowę, więc 6 pakietów powędruje dla najlepszych graczy internetowych, a reszta zostanie podzielona na ludzi korzystających z punktów naziemnych.

Betclub to jeden z mocniejszych punktów Totolotka.

Status VIP

VIP-em może zostać każdy. Nie trzeba wcale grać za kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko przez kilka rodzajów kont VIP-owskich. Możemy otrzymać status silves, gold, patinium i diamond. Każdy z tych szczebli niesie ze sobą konkretne korzyści. W niektórych przypadkach przysługuje nam zwolnienie z podatku, w innych dedykowane promocje i bonusy.

 

 

Wersja przeglądarkowa strony

Niestety nie jest to mocny punkt totolotka. Strona jest przestarzała pod kątem technologicznym, a do tego sprawia wrażenie ciężkiej dla oka i naszego… komputera. Niektóre zakładki ładują się bardzo długo, co w wielu przypadkach odrzuca od regularnego korzystania ze strony.

Wersja mobilna

Nowością Totolotka jest aplikacja mobilna,dzięki której wygrywasz o 6% więcej (standardowy podatek pobierany jest w wysokości 12%). Dodatkowo za pobranie aplikacji nagradzani jestesmy freebetem 5 PLN. W mobilnej aplikacji znajdziemy ponad 6 000 zakładów live w miesiącu i ponad 20 000 zakładów każdego dnia. Aplikacja obsługuje także wpłaty na konto przez DotPay, w tym szybkie e-przelewy 24/7 i obsługa ponad 30 banków. Dzięki opcji QuickBet określasz za ile chcesz zagrać, ile i kiedy chcesz wygrać, a po chwili propozycja kuponu będzie dla Ciebie gotowa. Z Mobilnym Livetrackerem możemy śledźić wydarzenia na żywo z boiska i kortów tenisowych z całego świata.

Totolotek musi postarać się o swoją aplikację mobliną.

Oferta

Zakłady poboczne ze wszystkich dyscyplin bogate są w linie dodatkowe i handicapy. Jest to spory plus. Niestety brakuje bardziej rozbudowanej oferty na rynki zawodników. W najpopularniejszych ligach piłkarskich nie możemy obstawić strzelca bramek – trochę słabo.

Plusem jest jednak tenis, gdzie możemy pokusić się o obstawianie ITF-ów. Dla niektórych znawców tenisa jest to podstawowy wymóg korzystania z usług jakiegokolwiek bukmachera.

W ofercie totolotka znajdziemy też tzw. „Freak bety”. Na ten moment możemy obstawić zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA, ruchy najważniejszych światowych walut, czy rynki związane z poszczególnymi ligami i klubami, których sponsorem lub partnerem jest firma Totolotek.

Totolotek popularny jest też przez dwa dodatkowe rodzaje zabawy Toto-liga i Toto-gol. W pierwszym przypadku typujemy 1×2 z poszczególnych lig i krajów, w toto-golu obstawiamy wyłącznie dokładne wyniki.

W przypadku toto-ligi musimy trafić tyle typów, by zgarnąć wypłatę:

I. Stopień – 13 poprawnych typów
II. Stopień – 12 poprawnych typów
III. Stopień – 11 poprawnych typów
IV. Stopień – 10 poprawnych typów

W przypadku toto-gola musimy trafić tyle typów, by zgarnąć wypłatę:

I. Stopień – 6 poprawnych typów

II. Stopień – 5 poprawnych typów

III. Stopień – 4 poprawne typy

IV. Stopień – 3 poprawne typy

Zakłady live

Najwięcej zastrzeżeń możemy mieć do technicznej części zakładów. Zakładka ładuje się bardzo długo, a to wszystko nie sprzyja dłuższym sesjom live. Zagrać na szybko 1-2 spotkania – nie ma problemu. Pamiętajmy jednak o graczach nieco bardziej doświadczonych, którzy lubią posiedzieć nad zakładami cały weekend. Po kilku godzinach pracy w panelu totolotka głowa potrafi się zmęczyć od czekania.

Kursy

W Totolotku kursy stoją na przyzwoitym poziomie. Można je porównywać z forBET-em, gdzie zdarzenia bardzo często się pokrywają. Pamiętajmy też, że w ramach niektórych promocji i VIP Clubu mamy możliwość podniesienia naszej wygranej (czyli tak jakby pierwotny kurs był wyższy).

Support

Niestety obsługa klienta działa znacznie krócej od reszty. W przypadku STS-u mówiliśmy o pracy w godzinach 9-23. W Totolotku wszystko odbywa się na jedną zmianę, co zdecydowanie nie działa na korzyść klientów.

Poniedziałek 9:00-18:00
wtorek-piątek 9:00-19:30
sobota i niedziela 9:00-18:30

Marketing

Komunikacja marketingowa totolotka nie jest tak atrakcyjna jak w przypadku Fortuny i STS-u.

Sponsoringowo firma wspiera dwa kluby – Lechię Gdańsk i Jagiellonię. Tu również brakuje ciekawych akcji i kampanii z użyciem świetnych marek piłkarskich.

 

Totolotek opinia
5 (100%) 24 votes