Superbet z Jerzym Dudkiem jako superbohaterem w składzie wkracza na polski rynek bukmacherski

Jeden z liderów europejskiego rynku, firma bukmacherska Superbet, rozpoczyna działalność w Polsce.

Twarzą marki i jej ambasadorem został Jerzy Dudek, którzy wraca jako Superbohater.

W tym tygodniu otwiera pierwsze punkty, a w najbliższych tygodniach pozostałe. Superbet w październiku otrzymał licencję wydaną przez Ministra Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich. Łącznie do końca roku planowane jest uruchomienie co najmniej 50 lokalizacji.

Superbet z Jerzym Dudkiem jako superbohaterem w składzie wkracza na polski rynek bukmacherski

Superbet wkraczając do Polski już od pierwszego dnia chce wyznaczać nowe standardy. Jednym z podstawowych założeń firmy jest wysoka jakość usług i zapewnienie komfortu klientom. Efektem tego są nowoczesne i eleganckie punkty, które będą otwierane w całej Polsce – między innymi w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Do końca grudnia fanom sportu zostanie udostępnionych co najmniej 50 lokalizacji. W połowie przyszłego roku liczba punktów ma zostać podwojona.

Jerzy Dudek twarzą Zakładóow Bukmacherskich Superbet

Superbet został założony w 2008 roku w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów wzajemnych na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej. Firma organizuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Przez dziewięć lat Superbet rozwinął swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii, a także powiększył wpływy oferując zakłady w Internecie oraz kasyno online.

Były bramkarz Real Madryt Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

– Rynek bukmacherski w Polsce jest dla nas bardzo istotny i widzimy w nim duży potencjał. Jest jednym z większych rynków w Europie Środkowo-Wschodniej, co planujemy dobrze wykorzystać. Dodatkowo, po zmianach wprowadzonych nowelizacją ustawy, staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Cieszą nas regulacje, jakimi zostali objęci operatorzy offshore. Podkreślamy, że Superbet zawsze działał zgodnie z obowiązującymi przepisami, dlatego doskonale odnajdziemy się na polskim rynku. By na nim zaistnieć nie wystarczy jednak tylko otrzymać licencję. Ważny jest także pomysł i oferta dla Klienta. Wierzymy, że z naszą ofertą wprowadzimy nową jakość i będziemy konkurencyjni dla dotychczasowych graczy na rynku. Stworzyliśmy markę zakładów dla wymagających klientów. Wysoka jakość i wysokie kursy to klucz naszej polityki – podsumował Aleš Dobeš, Prezes Zarządu Superbet.

 

Zarząd Superbet na razie koncentruje się na tworzeniu sieci punktów stacjonarnych. Rozszerzenie działalności o zakłady wzajemne przyjmowane w sieci Internet planuje na pierwsze półrocze 2018 roku. Jednak już teraz marka Superbet, będzie prezentowana z mocnym akcentem. Twarzą Superbet został Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski. Bohater finału Lig i Mistrzów w Stambule, który powraca tym razem jako… superbohater. Superbohater, który strzeże atrakcyjnych kursów i wysokich wygranych w Superbet.

 

– Mamy nadzieję, że do otwarcia mistrzostw świata w przyszłym roku, uda nam się otworzyć 100 punktów oferujących zakłady bukmacherskie. W pierwszej połowie przyszłego roku otrzymamy również licencję, aby działać online i uruchomimy stronę superbet.pl – mówi Vlad Ardeleanu , Generał Manager of Superbet Romania.

Były bramkarz FC Liverpool Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

– Jako nowy bukmacher na polskim rynku jesteśmy zaszczyceni mogąc prezentować naszą markę z udziałem tak wielkiej osobowością w świecie piłkarskim, jaką jest Jerzy Dudek. Szanujemy i podziwiamy jego profesjonalizm, wiarygodność, pozytywne podejście do życia, biznesu, niezwykłą charyzmę i legendarne osiągnięcia sportowe. Podobne idee przyświecają marce Superbet – tak samo chcemy dostarczać naszym klientom pozytywnych wrażeń i satysfakcji z oferowanych usług. Tak, jak wiarygodny i prawdziwy jest Jerzy Dudek, tak chcemy aby klienci postrzegali naszą markę – powiedział Aleš Dobeš, Prezes Zarządu Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. – Jest on ikoną nie tylko dla Polaków, ale też pozostał bohaterem w wyobraźni kibiców piłkarskich w całej Europie. Dlatego naturalnym połączeniem jest współpraca Jerzego i Superbet, międzynarodowej, silnej marki – dodaje Prezes Superbet na Polskę.

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

– Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERBET
Jerzy Dudek ambasadorem SUPERBET – nowego legalnego bukmachera w Polsce

Superbet, ze względu na międzynarodowe doświadczenie, jest gwarantem nie tylko jakości, ale także komfortu i bezpieczeństwa. Bukmacher zapowiada, że otwieraniu punktów będą towarzyszyć atrakcyjne promocje i konkursy. W wybranych lokalizacjach pojawi się także sam Jerzy Dudek.

Polskatimes.pl za informacją prasową

Superbet z Jerzym Dudkiem jako superbohaterem w składzie wkracza na polski rynek bukmacherski
4.9 (98.1%) 137 votes

Freebety: 20 PLN - 20 PLN - 20 PLN

Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 ; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 ; LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK ; Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 ; eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ; forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016 ; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 ; Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem