STS opinia

STS jest jednym z najdłużej funkcjonujących bukmacherów na rynku.

Marka rozpoznawalna jest nawet wśród osób, które na co dzień nie interesują się zakładami wzajemnymi. Wszystko przez liczne akcje marketingowe, które docierają do milionów Polaków.

Firma na rynku funkcjonuje od 1997 roku. Według badań, udziały STS-u wśród wszystkich legalnych firm na polskim rynku stanowią 48%.

Oferta

STS może pochwalić się jedną z najciekawszych ofert na rynku. Pod względem piłki nożnej praktycznie konkurencja nie może się z nimi równać. Oferta handicapów i linii na poszczególne zdarzenia nie jest tak różnorodna jak w forBET, ale tu mamy za to całą masę zakładów na żółte kartki, statystyki (Tj. posiadanie, celne strzały) m.in. na Ekstraklasę lub ważne mecze międzynarodowe.

STS w najbliższym czasie chce postawić mocny nacisk na e-sport. Obecnie jest to najbardziej dynamicznie rozwijająca się gałąź zakładów wzajemnych, więc polska firma nie chce zostać w tyle za konkurencją, która również nie śpi. Świadczą o tym podpisywane umowy partnerskie z serwisami internetowymi o tematyce e-sportu.

sts-bukmacher-zaklady-sportowe-w-polsce

Kursy

Niektórzy bukmacherzy starają się nadrabiać wady związane z wysokim podatkiem innymi bonusami. Jedni oferują swoje programy lojalnościowe, a inni biorą podatek na siebie lub zwiększają wysokość kursów. Te na stronie STS-a nie należą jednak do najwyższych. Bardzo często jest tak, że nawet nie patrząc na podatek, to kurs na poszczególny zdarzenia jest niższy nawet o kilka jednostek. Bardzo wyraźnie widać to w przypadku stawiania na underdogów (czyt. typowania na zawodników i drużyny, które nie są faworytami).

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to nie to samo co e-sport. Pod definicją sportów wirtualnych kryją się wyścigi koni i psów, a także piłka nożna. Wszystko generowane jest jednak niczym w grze komputerowej. Co dają nam tego typu atrakcje? Możemy bawić się w zakłady bez ograniczenia na czas i miejsce, bo sporty wirtualne rozgrywane są 24/7.

Wersja przeglądarkowa strony

W tym aspekcie trzeba pochwalić firmę STS. Strona jest atrakcyjna wizualnie, ale poza tym bardzo szybko się wczytuje. Zmorą wielu bukmacherów jest przekombinowana szata graficzna, przez co bardzo często występują problemy z jej poprawnym funkcjonowaniem.

Na minus trzeba zaliczyć tu dwie rzeczy – jedna to segregowanie poszczególnych zdarzeń według wybranego okresu. Wielokrotnie zdarzają się problemy z używaniem tej funkcji. Druga sprawa to przejrzystość samej oferty. Poszczególne linie i handicapy rozbijane są na kilka bloczków, przez co użytkownik bardzo często musi przebijać się przez kilkaset linijek z podpisami poszczególnych zdarzeń.

Zakłady live

Można wysunąć tezę, że jest to najlepiej funkcjonująca opcja live wśród wszystkich legalnych bukmacherów. Od niedawna STS przebudował tę zakładkę. Z głównego widoku możemy obstawić trzy główne zakłady na poszczególne dyscypliny. W przypadku piłki nożnej będą to zakłady 1×2, under/over goli, a także zakład na to, kto zdobędzie następną bramkę. W przypadku tenisa są to zakłady na wygrany mecz, kolejny set, a także ilość gemów w całym spotkaniu. Jest to bardzo wygodna funkcja, ponieważ nie musimy wchodzić w zakłady poboczne, by obstawić wyżej wymienione zdarzenia, które notabene cieszą się największą popularnością.

Jako jeden jedyny legalny bukmacher, STS potrafi oferować zakłady na żółte kartki poszczególnych zawodników.

 Do dyspozycji grających jest również czat, gdzie na bieżąco można dzielić się przemyśleniami na temat danych spotkań. Jest tam również specjalna opcja dzielenia się z innymi użytkownikami swoimi kuponami. Minusem tego rozwiązania jest oczywiście chaos, który powstaje w przypadku aktywności zbyt wielu osób w jednym momencie.

Wpłaty

Jest to kolejny mocny punkt bukmachera. Młode firmy nie mają jeszcze tak dobrze rozwiniętych metod płatności, więc tu STS ma duże pole do nadrobienia innych swoich niedoskonałości.

Możemy dokonać przelewu błyskawicznego za pomocą jednego z trzech operatorów – Dotpay, Przelewy24 i Tpay. W każdy przypadku minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł, a sama transakcja zwolniona jest od opłat.

Wpłacać możemy też za pomocą kart płatniczych (minimalny depozyt 1 zł, transakcja bez opłat) oraz Skrilla (minimalny depozyt 10 zł, transakcja bez opłat).

Urozmaiceniem jest też możliwość wpłaty w punkcie stacjonarnym.

Wypłaty

Wypłaty możemy kierować jedynie na nasze konto bankowe. Firma daje sobie 1-2 dni na zrealizowanie zlecenia. Nie ma też minimum potrzebnego do wypłaty. Gracz nie ponosi w tym przypadku żadnych kosztów.

Bonusy

Do dyspozycji mamy trzy rodzaje bonusów. Bez wątpienia większość osób zainteresuje bardzo prosty bonus od depozytu. Przejrzyste zasady obrotu i brak haczyków w regulaminie to największe plusy tej promocji.

  1. Bonus na start – 100% do 200 zł. Warunki obrotu są bardzo łatwe. Wystarczy 3-krotnie postawić sumę bonusu po minimalnym kursie 1,91.
  2. Zaproś kumpla – Za każdego kumpla którego zaprosisz do regularnej gry otrzymam 50 zł bonusu. Nasz znajomy musi dokonać jednak depozytu nie mniejszego niż 50 zł, a do tego musi dokonać obrotu na sumę 150 zł po kursie nie mniejszym niż 1,50 (liczone ako i single)
  3. Polubisz poniedziałki – 100 osób z tygodniowym największym obrotem dostanie bonusy od 100 do 25 zł. Przypisany bonus nie wymaga obrotu.

Klub STS

Firma ma również coś w postaci programu lojalnościowego. Za puszczane kupony dostajemy określoną liczbę punktów, których suma daje nam określone miejsce w tabeli. Czym więcej mamy punktów i wyżej jesteśmy w tabeli, tym mamy większe szanse na zgarnięcie atrakcyjnych nagród. Dla najlepszych graczy krajowego rankingu czekają nowoczesne samochody. Za dalsze miejsca przewidziano mniejsze nagrody rzeczowe.

Dla bardziej rekreacyjnych graczy pozostaje rywalizacja w rankingu poszczególnych punktów naziemnych – dla najlepszych czekają vouchery na grę (od 5 do 100 zł).

Oddzielna rywalizacja toczy się w rankingu gier live. Tu podobnie mamy podział na grę internetową i naziemną.

 

Najwyższy kurs

Dla graczy, którzy w poszczególnym miesiącu trafią najwyższy kurs, czeka nagroda – od początku tego roku, co miesiąc na zwycięzcę czekał Iphone 6s. Żeby go wygrać trzeba jednak okazać się niezwykle wytrawnym graczem – trzeba trafić kurs, który wynosi kilkadziesiąt tysięcy. Zdarzały się również miesiące, że do tej liczby było trzeba dopisać jedno zero. Obowiązuje tu zasada, że zwycięzca bierze wszystko, więc za dalsze miejsce nie ma żadnych nagród.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna ma wszystko, czego można wymagać. Bardzo sprawnie możemy wybrać i obstawić interesujące nas zdarzenie (warto pamiętać, w jakich sytuacjach najczęściej sięgamy po aplikacje mobilne). Bardzo często sytuacyjnie decydujemy się na obstawienie danego zdarzenia i w takim przypadku STS wywiązał się ze swojego zadania znakomicie.

Poza standardowym skorzystaniem z zakładów mamy też opcję wyszukania najbliższego punktu STS w okolicy, a także sprawdzenia swojego miejsca w klubowym rankingu, o którym napisaliśmy już wcześniej.

Program VIP

Osoby, które są lojalnymi klientami firmy (stawiają dużo i za duże stawki) mogą liczyć na zaproszenie do grona klientów VIP. Osoby z takim statusem mogą liczyć na priorytetowe rozpatrywanie kuponów i akceptację stawek. Do obsługi VIP-ów są wyznaczone również oddzielne osoby, które zawsze mogą odpowiedzieć na nurtujące pytania.

VIP-y zapraszane są również na spotkania i wydarzenia sportowe, co ma być wynagrodzeniem i miłym prezentem od firmy.

Support

Nie można mieć tu większych zastrzeżeń. Obsługa funkcjonuje w godzinach 9:00-23:00. Pytania możemy kierować przez wbudowany na stronie chat lub formularz kontaktowy.

Plusem jest, że z pomocy suportu mogą też korzystać osoby, które nie zarejestrowały się na stronie. Na pewno jest to wygodne w sytuacji, gdy potencjalny nowy klient chce zadać dodatkowe pytania.

Marketing

Ze wszystkich bukmacherów naziemnych STS wyróżnia się najbardziej rozbudowanym działem marketingu. Mowa tu zarówno o strefie digitalowej jak i outdoorowej. STS jest obecny we wszystkich mediach społecznościowych, wchodzi na różne i nowatorskie metody promocji (m.in. inwestycja w e-sport, mistrzostwa typowania na żywo etc.). Na pewno w swoich działaniach wyróżniają się sporą odwagą.

STS nie zapomina również o sponsorowaniu polskiego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski, więc ich reklamy możemy zobaczyć na każdym meczu naszej kadry. Wokół stadionu możemy spotkać wtedy bardzo atrakcyjne hostessy, które zdecydowanie wpływają na polepszenie wizerunku firmy.

Marka jest również sponsorem strategicznym Lecha Poznań. Oczywiście warto się na chwilę zatrzymać i zobaczyć, kto jest największym rynkowym konkurentem Lecha i samego STS-u. Mowa tu oczywiście o Legii Warszawa i… Fortunie, która sponsoruje stołeczny klub.

STS został również oficjalnym bukmacherem takich klubów jak Pogoń Szczecin, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze. W ten sposób firma zdobywa olbrzymie zaufanie wśród lokalnej społeczności.

Trzeba tu również docenić działalność charytatywną. STS włączył się swego czasu w akcję KolorujeMY oraz w pomoc dla komentatora Przemysława Pełki, który stracił nogę w wyniku choroby.

 

***
Uwaga! Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie. Serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.
STS opinia
2.8 (55.69%) 167 votes

Freebety: 20 PLN - 20 PLN - 20 PLN

Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 ; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 ; LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK ; Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 ; eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ; forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016 ; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 ; Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem