SB Tech wspomaga ETOTO

SBTech uruchamia pełne rozwiązanie omni-channel dla polskiego Etoto

Partnerstwo przyczyni się do bezproblemowej integracji oferty produktów detalicznych i internetowych Etoto

Polski operator zakładów sportowych, Etoto, uruchomił platformę gier SB Tech po wprowadzeniu nowej oferty detalicznej, która łączy jego biznes internetowy i sieć punktów bukmacherskich

Dzięki szybko rosnącej obecności online i sieci punktów bukmacherskichi w całej Polsce, Etoto jest dobrze prosperującym operatorem na rodzimym rynku.

Oprócz konkurencyjnych zakładów i atrakcyjnych przedmiotów zakładów obejmujących szeroki wachlarz sportów, interfejsy kasowe SB Tech i samoobsługowe interfejsy zakładów (SSBT) będą integrować obsługę detaliczną gotówki i kuponów, jednocząc doświadczenie użytkownika i zwiększając efektywność wpłat i wypłat.

Operator wykorzystuje także zaletę jedno konsolowego zarządzanie wszystkimi operacjami detalicznymi, analizę graczy w czasie rzeczywistym, całodobową obsługę operacyjną i zaawansowane protokoły raportowania.

SBTech uruchamia pełne rozwiązanie omni-channel dla polskiego Etot

Wprowadzenie rozwiązań internetowych i detalicznych E toto stanowi kolejne wejście na rynek regulowany dla SB Tech, cieszącego się renomą dostawcy dla najbardziej dynamicznych i konkurencyjnych obszarów na świecie.

Richard Carter, dyrektor zarządzający firmy SB Tech, skomentował: “Oferta omni-channel (dosłownie wielokanałowa- przyp tłum) firmy SB Tech stała się jednym z naszych kluczowych czynników wzrostu, a coraz więcej operatorów chce uzyskać większą lojalność do marki, wyższą wartość w ciągu całego życia i mniejszą liczbę rezygnacji. W miarę rozszerzania działalności w Europie Wschodniej cieszę się, że mogę wzmocnić partnerstwo z E toto i oczekiwać, że ten ambitny operator szybko osiągnie swój pełny potencjał. ”

Dyrektor generalny E toto, Piotr Rogowski, dodał: “Szeroki wybór zakładów bukmacherskich z SB Tech, szczególnie w zakresie zakładów na żywo, był decydującym czynnikiem w naszej decyzji o stworzeniu tego partnerstwa. Zapewnienie najwyższej jakości usług naszej szybko rosnącej bazy klientów to jądro naszej strategii, a wyjątkowa wiedza firmy w zakresie dostarczania szerokiej gamy usług zarządczych, a także elastyczności i możliwość regulacji jej produktów, daje nam wielkie zaufanie do tego kolejnego rozdziału naszej historii. “

 • O SB Tech
  SB Tech jest światowym liderem w zakresie omni-channel (j/w-przyp tłum) zakładów i gier sportowych,zatrudniając ponad 1000 pracowników w 11 lokalizacjach na całym świecie. Od 2007 r. Firma SB Tech opracowała najpotężniejszą na rynku internetową platformę zakładów bukmacherskich i kasyn, obsługującą ponad 50 licencjobiorców na ponad 20 regulowanych rynkach.

Wśród klientów SB Tech jest wielu wiodących na świecie operatorów zakładów bukmacherskich i hazardowych, loterie państwowe, sieci kasyn i firmy zajmujące się wyścigami konnymi oraz startupy igamingowe. Grupa dostarcza wyjątkowo elastyczne rozwiązania dotyczące zakładów i gier klientom poszukującym szybkiego dostępu do rynku i wyjątkowej konfiguracji, wspieranych przez najlepsze wywiadownie i zdolności informacyjnych.

Oferta SB Tech obejmuje: “Seamless Sportsbook, Chameleon360 iGaming Platform, Managed Services” oraz detaliczne i wielokanałowe rozwiązania, które zapewniają graczom stały dostęp do produktów sportowych i kasynowych we wszystkich punktach kontaktowych: online, mobilnym i detalicznym.
Wspierane przez niezrównane doświadczenie w zakresie handlu i zarządzania ryzykiem, zgodności z przepisami, procedur AML i KYC, akwizycji i CRM, partnerzy SB Tech konsekwentnie osiągają szybki wzrost, zwiększają lojalność wobec marki i wykazują najwyższą rentowność.

 • O Etoto
  Jako licencjonowany operator zakładów sportowych, E toto wyznacza najwyższe standardy, aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia (wrażenia). Jego głównym celem jest oferowanie doskonałego produktu i wyjątkowej obsługi klienta, obie w oparciu o silne zasady odpowiedzialnej gry.
  Spółka działa na polskim rynku od 2011 roku i działa na podstawie licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów.
  Po zmianie zarządu w 2017 roku, E toto jest obecnie najszybciej rozwijającym się licencjonowanym operatorem zakładów sportowych w Polsce. Dzięki usługom online i mobilnym oraz rozległej sieci punktów bukmacherskich z detalicznymi zakładami, firma staje się jednym z głównych graczy na polskim rynku.
SB Tech wspomaga ETOTO
4 (80%) 1 vote

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic  zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem