Na kogo stawiają Polacy podczas mundialu 2018?

Niemcy, Brazylia, Argentyna i Polska. To cztery najczęściej typowane drużyny do tytułu mistrza świata w Rosji.

– Kibice chcą emocji, niespodzianek. Ostatnio przyjęliśmy zakład na to, że Panama zostanie mistrzem świata.

Klient postawił 5000 złotych. Jeżeli Panama wygra mundial, zarobi 4 400 000 złotych – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS Zakłady Bukmacherskie.

Dominik Wardzichowski: Kontuzja Kamila Glika ma wpływ na wielkie pieniądze?

Mateusz Juroszek, prezes STS: – Tak. Glik to jeden z najważniejszych piłkarzy reprezentacji Polski i po jego kontuzji musimy dokonać zmian kursów na mecze Polaków. Brak takiego zawodnika może mieć duży wpływ na grę zespołu Adama Nawałki. Selekcjoner, kibice i pozostali piłkarze bardzo liczyli na Kamila. To naturalny lider. Na boisku, w szatni. Jeden z najważniejszych zawodników.

Selekcjoner znajdzie godnego następcę?

– Przed Euro 2016 z kadry wypadł Maciej Rybus, a Artur Jędrzejczyk zagrał świetny turniej. Po meczu z Irlandią Północną kontuzji doznał Wojciech Szczęsny, a Łukasz Fabiański bronił fenomenalnie. Liczę, że teraz będzie podobnie, ale sytuacja jest trudna.

Oferty bukmacherów na Mistrzostwa Świata 2018

Widzi pan w kadrze piłkarza, który jest w stanie godnie zastąpić Glika?

– Wierzę w Jana Bednarka. To może być dla niego przełomowy moment karierze. Jeżeli udowodni, że jest w stanie zastąpić Kamila Glika, to z miejsca stanie się największym wygranym mistrzostw świata w reprezentacji Polski.

A jeśli nie da rady? Dostrzega pan inne rozwiązania na środku obrony?

– Pytanie, na jakie ustawienie zdecyduje się selekcjoner. Jeżeli zagramy dwójką środkowych obrońców, to do Michała Pazdana może dołączyć Thiago Cionek. Selekcjoner w niego wierzy. Nigdy go nie zawiódł, a to może być ważny argument przed ustalaniem wyjściowego składu na Senegal.

Reprezentacja Polski jest faworytem meczu z Senegalem?

– Jesteśmy oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski, na mocy nowej umowy od sierpnia będziemy oficjalnym sponsorem. Wierzymy więc w naszą kadrę. A wracając do sedna, to wnikliwie obserwujemy to, co dzieje się wokół reprezentacji Polski, ale nie tylko. Sytuacja w pozostałych zespołach, które zagrają na mundialu w Rosji jest równie ważna. Senegal zremisował w meczu towarzyskim z Luksemburgiem i już zaczęły pojawiać się głosy, że piłkarze nie są w formie. Bzdura. Nie możemy czuć się faworytem. Uważam, że spotkanie z reprezentacją Senegalu będzie najważniejszym i najtrudniejszym meczem kadry Adama Nawałki w Rosji.

Dlaczego?

– Jeżeli wygramy, będzie wielkie święto. Piłkarze i kibice uwierzą w sukces, a wtedy możemy osiągnąć w Rosji wielkie rzeczy. Jeżeli przegramy, będzie dramat. Cała atmosfera legnie w gruzach. Rozpocznie się szukanie winnych, a nastroje przed kluczowym meczem z Kolumbią będą fatalne. Na szczęście Adam Nawałka doskonale o tym wie i wierzę, że zrobi wszystko, żeby Polska ograła Senegal.

Polacy stawiają na zwycięstwo z Senegalem?

– Bardzo odważnie. 80% klientów STS-u obstawia, że kadra Adama Nawałki pokona Senegal.

A jak wyglądają typy na mecze z Kolumbią i Japonią?

– 70% kibiców uważa, że przegramy z reprezentacją Kolumbii, a 96%, że pokonamy Japonię i wygramy ostatni mecz fazy grupowej na turnieju w Rosji.

Czyli wychodzi na to, że faworytem naszej grupy, według polskich kibiców, jest reprezentacja Kolumbii. Na drugim miejscu jest Polska, na trzecim Senegal, a na końcu Japonia.

– Dokładnie, tak wynika z naszych statystyk. Co oczywiście nie oznacza, że tak będzie. Co ciekawe, z pojedynczych meczów wychodzi, że wyjdziemy z grupy, ale już teraz ponad 50% naszych klientów obstawia, że nie wyjdziemy z grupy. Podczas wielkich turniejów kibice opierają swoje typy na emocjach. Nie zawsze stawiają na faworytów.

Z czego to wynika?

– Kibice chcą emocji, niespodzianek, rozrywki. Ostatnio przyjęliśmy zakład na to, że Panama zostanie mistrzem świata. Klient postawił 5000 złotych. Jeżeli Panama wygra mundial, zarobi 4 400 000 złotych.

Nie wróżę sukcesu, ale kwota robi wrażenie.

– Mamy również milion złotych do podziału dla wszystkich, którzy poprawie wytypują 13 z 20 meczów w fazie grupowej. Klienci najchętniej wybierają mecz Francja – Australia i zwycięstwo Francji. Kolejny to Belgia – Panama, zwycięstwo Belgii i Brazylia – Kostaryka, zwycięstwo Brazylii.

A który zespół jest najczęściej typowany do tytułu mistrza świata?

– Niemcy. Na drugim miejscu jest Brazylia. Na trzecim Argentyna, a na czwartym Polska.

Przygotowaliśmy też specjalną promocję dla osób stawiających na zespół Adama Nawałki. Każdemu graczowi, który postawi 100 zł na to, że Polska znajdzie się w ćwierćfinale zwrócimy połowę stawki w momencie, gdyby nasza drużyna musiała pożegnać się mundialem wcześniej.

Mistrzostwa świata w Rosji będą sukcesem?

– To zależy od indywidualnego podejścia. Oczekiwania kibiców są bardzo wysokie. Część kibiców za sukces uzna medal, a część wyjście z grupy. Ja jestem po stronie tych drugich. Będę zadowolony jak wyjdziemy z grupy, a później wszystko się może zdarzyć.

Źródło: Sport.pl

Na kogo stawiają Polacy podczas mundialu 2018?
4 (80%) 1 vote

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic  zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem