Forbet opinia

ForBET jest bukmacherem,

który dopiero wszedł na polski rynek.

Weszli jednak z ogromnym przytupem, skradając zainteresowanie wielu fanów bukmacherki. Kluczową decyzją właścicieli było wzięcie na siebie 12% podatku, czym z pewnością zachęcili większość obecnych graczy.

Gra bez podatku w ForBET

ForBET wygrywa z innymi legalnymi bukmacherami tym, że można grać u nich bez podatku. W praktyce wygląda to tak, że teoretycznie podatek jest odliczany, ale do kuponu dodawany jest bonus w postaci 12%. Dla gracza nie robi to żadnej różnicy. Jeśli ForBET utrzyma swoją strategię, to z miesiąca na miesiąc powinien wyrywać coraz większą część rynku.

odbierz-darmowe-20-zl-w-nowym-polskim-bukmacherze-forbet-graj-za-darmo

Bonus 20 zł w ForBET

Każdy, kto zarejestruje się z TEGO linku może liczyć na specjalny bonus w wysokości 20 zł na grę. Warunki obrotu są dosyć proste. Mamy 30 dni, by obrócić bonus 4-krotnie po kursie minimalnym 2,00. Bonus na pewno może zachęcić niezdecydowanych graczy, którzy chcą przetestować ofertę bukmachera.

Oferta w ForBET

… gdy już mówimy o ofercie. Po podatku jest to prawdopodobnie jedna z mocniejszych stron ten marki. Najczęściej obstawianą dyscypliną jest oczywiście piłka nożna, która z tygodnia na tydzień dostaje coraz więcej nowości. Większość nowych firm nie ma praktycznie nic więcej do zaoferowania, poza bardzo podstawowymi zakładami. ForBET oferuje całą masę zakładów pobocznych, dodatkowych linii (kartki, rożne etc.). Na pewno działa to na plus tego bukmachera i dla każdego gracza to jasny sygnał, że warto tu wchodzić w poszukiwaniu ciekawych zakładów.

Inne dyscypliny mają się różnie. Fanów tenisa najbardziej ucieszy możliwość obstawiania ITF-ów . Niestety czasami zdarza się, że w mniej popularnych ligach czy dyscyplinach w ogóle nie mamy możliwości skorzystania z zakładów pobocznych.

ForBET próbuje też zachęcić potencjalnych klientów zakładami specjalnymi, chociaż trzeba mieć świadomość, że część z nich zrobiona jest specjalnie w celach marketingowych.

Jako jeden z nielicznych bukmacherów ForBET oferuje obstawiana dużych turniejów pokerowych. W taki sposób możemy obstawić m.in. zwycięstwo jednego z Polaków na którymś z EPT.

W USA mamy właśnie wybory prezydenckie. Trump czy Clinton? Wszystko możemy obstawić.

Minusem jest to, że na większość zdarzeń nałożone są odgórne, niezbyt wysokie limity. Przedstawiciele firmy zapowiadają poprawę w tym aspekcie w przeciągu kilku najbliższych tygodni/miesięcy. Wszystko ma oczywiście na celu utrzymanie płynności finansowej firmy.

Kursy

W porównaniu do innych legalnych bukmacherów ForBET prezentuje zbliżony poziom m.in. do Totolotka. Wiele kursów praktycznie jest taka sama. Doliczając jednak obowiązujący podatek w innych firmach to nikt nie ma szans w starciu z nowopowstałym tworem.

Metody płatności

Wpłaty

Na ten moment jedyną opcją depozytu jest skorzystanie z pośrednika dotpay. Forbet zapowiadał wprowadzenie płatności kartą w przeciągu kilku tygodni, ale do tej pory nie udało im się tego zrobić. Ewidentnie jest to punkt, który trzeba poprawić. Brakuje przelewów24 czy portfeli internetowych takich jak Skrill. Minimalny depozyt to 1 zł. Dobra wiadomość dla osób, które nie dysponują dużym bankrollem.

Wypłaty

Wypłaty realizowane są jedynie na konto bankowe. W zaistniałej sytuacji ciężko się spodziewać w najbliższym czasie czegoś nowego. Podobnie jak przy wypłatach, minimalna kwota to 1 zł. Jeśli się rozmyślimy, to do 8 godzin możemy poprosić o anulowanie zlecenia wypłaty, gdyż są one realizowane dopiero następnego dnia.

Przeglądarkowy wygląd strony

Strona jest lekka i przyjemna. Przeglądarka nie ma problemu z jej szybkim ładowaniem. Jedyną niedogodnością są problemy przy sortowaniu oferty, która wyświetla się w sposób losowy i nie idzie tego uporządkować. Element, który jest do poprawy.

Typowanie na żywo

Zakłady live obstawia się bardzo wygodnie właśnie ze względu na bardzo dobrą czytelność strony. Przy pełnej mnogości zakładów pobocznych nie można mieć tu większych zastrzeżeń. Każde spotkanie ma też swoją oprawę graficzną. Przebieg meczu i statystyki możemy obserwować na kolorowych wykresach, które ułatwiają przeprowadzanie sesji live.

 

Wersja mobilna strony

Występują problemy z szybkością strony i tak jak w przypadku wersji desktopowej – segregowanie zdarzeń według lig i dyscyplin jest dosyć uciążliwe.

Support

Support pracuje tylko od 10 do 18. Mamy za to jednak więcej dróg do zgłaszania swoich problemów. Do dyspozycji graczy jest livechat, obsługa telefoniczna i mailowa. Adres email, gdzie można uzyskać pomoc to – pomoc@iforbet.pl. Można również zadzwonić do konsultanta pod numer +48 22 765 64 74.

Marketing

ForBET od samego początku chciał wejść do świadomości graczy. Najpierw banery zaczęły pojawiać się na kolejnych stronach, ale chyba zwieńczeniem tych działalności są liczne umowy sponsorskie z klubami i ligami sportowymi. Mowa tu o współpracy z klubami piłkarskimi – ŁKS-em i LZS Chrząstawa. By nie zamykać się tylko na piłkę, nowy bukmacher postanowił również wspierać siatkarską PlusLigę.

Forbet opinia
3.6 (71.67%) 12 votes

Freebety: 20 PLN - 20 PLN - 20 PLN

Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 ; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 ; LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK ; Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 ; eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ; forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016 ; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 ; Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem