etoto-zakladyE-Toto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów i należy do jednego z sześciu legalnych bukmacherów działających w Polsce. Etoto posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży zakładów zlokalizowanych w szczególności w południowej Polsce i tem też może być znana większej liczbie graczy. Kibice ekstraklasy logo etoto mogą kojarzyć z koszulek Piasta Gliwice, którego etoto jest sponsorem

 

 

ETOTO KOD POLECAJĄCY I BONUSY 8/10

Etoto oferuje bardzo dobry bonus startowy w wysokości 500 zł.  Bonus powitalny można wykorzystać w ciągu pierwszych 60 dni od czasu rejestracji. To jeden z najwyższych bonusów na rynku polskim, ale pytanie czy oferta etoto zachęca do gry u tego legalnego bukmachera. Kolejną stałą promocją jest „pięć+” dzięki, której stawiając zakłady akumulowane możesz powiększyć swoje wygrane. Na jakiej zasadzie to działa ? za poprawne wytypowanie minimum 5 spotkań Twoja wygrana będzie powiększana o 5%, więc jeśli obstawisz prawidłowe rozstrzygnięcia w przypadku 14 spotkań Twoja wygrana powiększy się o 50 %. Ostatnią stałą ofertą jest negocjacja kursów. Jeśli stawiasz 3 spotkania za minimalnie 500 zł możesz negocjować z przedstawicielami etoto wysokość kursów.

ETOTO KURSY I OFERTA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH 7/10

Oferta kursów na etoto mówiąc kolokwialnie nie powala. Główną ideą twórców strony było przystosowanie jej do wersji mobilnej, ponieważ na razie etoto nie planuje wypuszczenia aplikacji. Na liczbę zakładów nie powinniśmy narzekać i każdy powinien znaleźć interesujące go sporty i zakłady. Już na stronie startowej nie da sie nie zauważyć, że etoto skupia się na kibicach ekstraklasy i to właśnie Ekstraklasa oraz Piast Gliwice mają specjalną zakładkę po lewej stronie. Na etoto nie mamy możliwości obstawiania pojedynków w trybie live. Szkoda, bo w ten sposób legalny bukmacher etoto sam pozbawia się szansy na dotarcie do kolejnych klientów. Dostajemy również informacje o meczach dnia oraz sześć wybranych pojedynków z atrakcyjnymi kursami. No właśnie, co do kursów to na stronie etoto musimy na nie polować, bo zazwyczaj są niższe niż u innych bukmacherów. Ciekawą opcją jest możliwość porównania kursów z kurwami innych legalnych bukmacherów i jeśli zdecydujesz się grać w etoto warto, żebyś często zaglądał to tej zakładki.

ETOTO OBSŁUGA KLIENTA I METODY PŁATNOŚCI 2/10

Niestety obsługa klienta też nie stoi na poziomie, którego oczekiwalibyśmy od poważnego bukmachera. Z etoto można się skontaktować za pomocą poczty elektronicznej i numeru telefonu podanego na stronie. To zdecydowanie za mało, u wszystkich pozostałych legalnych bukmacherów mamy w standardzie wprowadzony live chat i nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę rosnący rynek zakładów internetowych. Metody płatności też pozostawiają wiele do życzenia. Etoto obsługiwane jest jedynie przez platformę Przelewy24. Jasne to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych brandów w Polsce, ale brak e-walletów typu Skrill, Neteller czyni ofertę etoto ubogą.

OPINIE EKSPERTÓW

Marian Sz: Przyznam szczerze, że nie gram w etoto. Zupełnie mi ten bukmacher nie odpowiada: słabe kursy, nieprzejrzysta strona, przelewy24 jako jedyna opcja płatności. Jeśli mam ich ocenić to dostaliby ode mnie max. 3 punkty.

Grzegorz G.: na plus dostosowanie wyglądu strony do komórki, na minus płatność. Dobry bonus powitalny etoto i to chyba tyle. 

Etoto – Recenzja
3 (60%) 2 votes